TP-Link TG-3468 - Netwerkadapter
PCIe x1 - Gigabit Ethernet
Artikelnummer: 275392
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
De TG-3468 10/100/1000Mbps Gigabit PCIe Network Adapter is een sterk geïntegreerde en kostenbesparende 32-bits Gigabit PCIe Ethernet Adapter die volledig in overeenstemming is met IEEE 802.3, IEEE 802.3u en IEEE 802.3ab specificaties.
De PCIe Gigabit Network Adapter TG-3468 is een adapter met hoge prestaties die ontworpen is voor de hoge-snelheids PCI Express Bus Architectuur. Hij is ontworpen om te ondersteunen: 10/100/1000Mbps netwerk snelheid Auto-Negotiation, 802.3x flow control en Wake-on-LAN technology De TG-3468 Gigabit PCIe Network Adapter is een sterk geïntegreerde en kostenbesparende Gigabit Ethernet Adapter, een goede keus om uw netwerk op te waarderen.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 6935364001049 |
| Fabrikantcode | TG-3468 |
| Artikelnummer | 275392 |
| Merk | TP-LINK |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Poorten & interfaces |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Hostinterface | PCI Express |
| Interface | Ethernet |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
Netwerk |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 2000 Mbit/s |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3x,IEEE 802.1p |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000BaseT(X) |
| Wake-on-LAN | Ja |
| Full duplex | Ja |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | CSMA/CD, TCP/IP |
Design |
| Intern | Ja |
| Component voor | PC/Laptop |
| Kleur van het product | Groen |
| Certificering | CE, FCC |
Minimale systeemeisen |
| Ondersteunt Windows | Windows 98SE,Windows Vista Business,Windows ME,Windows 2000,Windows Vista Home Basic x64,Windows Vista Home Premium x64,Windows XP Professional x64,Windows Vista Ultimate,Windows XP Professional,Windows XP Home,Windows Vista Enterprise,Windows Vista Home Premium,Windows Vista Ultimate x64,Windows Vista Business x64,Windows 2000 Professional,Windows Vista Enterprise x64,Windows Vista Home Basic,Windows XP Home x64 |
| Ondersteunt Linux | Ja |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 120.8 |
| Diepte | 78.5 mm |
| Hoogte | 20.9 mm |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 160 mm |
| Diepte verpakking | 135 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
Overige specificaties |
| Datastroombeheer | Ja |
| Ondersteunde data-overdrachtsnelheden | 10/100/1000 Mbps |
| Overdrachtssnelheid | 1 Gbit/s |
| Bedrijfstemperatuur, bereik | 32 - 104 °F |
Technische details |
| Certificaten van naleving | RoHS |