Xenith Essential 420 Limited Edition - AMD Ryzen 5 7500X3D
GeForce RTX 5070 - 32 GB RGB DDR5 - 1 TB Kingston ssd - Windows 11 Home
Artikelnummer: 9518838
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Alle Xenith pc's van Azerty hebben 4 jaar hardwaregarantie
- Unieke Xenith Essential 420 Limited Edition gaming pc
- Optimale connectiviteit met Gigabit LAN, Wifi 6 en Bluetooth
- Kant-en-klaar voor gebruik met voorgeinstalleerde Windows 11
- Continu high on specs!
- Geen optical drive
Productomschrijving
Productomschrijving
De nieuwe Xenith Essential 420 Limited Edition game pc levert een krachtige combinatie van hardware voor een soepele en relaxte gaming-ervaring.
Het hart van deze machine is de rappe Ryzen 5 7500X3D processor: de snelste 6-core gaming cpu die AMD ooit heeft uitgebracht. Qua RAM is er 32 GB aan Corsair RGB DDR5 aan boord, en de 1 TB Kingston NV3 ssd biedt goed wat ruimte om al je games en bestanden op te slaan. De GeForce RTX 5070 videokaart met 12 GB aan GDDR7 geheugen biedt fantastische framerates op 1080p en 1440p. Al deze power is verpakt in een stijlvolle Fractal Design North Momentum behuizing met maar liefst 6 ARGB fans én RGB RAM. En met de voorgeïnstalleerde officiële Microsoft Windows® 11 Home is de Xenith Essential 420 gaming pc direct klaar voor gebruik: uitpakken en gamen maar!
Of je nu aan het gamen bent, video's bewerkt of alleen maar wilt surfen: onze Xenith Essential 420 gaming computer stelt je in staat om alle taken aan te kunnen. High on specs!
Specificaties:
-AMD Ryzen 5 7500X3D processor, 6 cores/12 threads
-Xenith LE240 v2 ARGB all-in-one cpu koeler
-ASUS TUF Gaming B650-Plus WiFi moederbord
-32 GB Corsair Vengeance 5600 Mhz RGB DDR5 geheugen (2x 16 GB)
-GeForce RTX 5070 videokaart, 12 GB GDDR7
-1 TB Kingston NV3 m.2 ssd
-Fractal Design North Momentum behuizing
-4x Corsair RS120 ARGB casefan
-Corsair RM750e 2025 80+ Gold voeding
-Microsoft Windows® 11 Home
Alle Xenith pc's worden geleverd met maar liefst 4 jaar hardwaregarantie.
N.B. de afbeeldingen kunnen afwijken.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 8721046103297 |
| Fabrikantcode | XeEss420LEq226 |
| Artikelnummer | 9518838 |
| Merk | XENITH |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Vakantiegeld |
Processor |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processorfamilie | AMD Ryzen™ 5 |
| Processormodel | 7500X3D |
| Aantal processorkernen | 6 |
| Processor aantal threads | 12 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4.5 GHz |
| Frequentie van processor | 4 GHz |
| Processor cache | 102 MB |
| Processor cache type | L2 & L3 |
| Processor basisvermogen | 65 W |
Neurale verwerkingseenheid (NPU) |
| GPU-prestaties tot | 988 TOPs |
Geheugen |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Maximum intern geheugen | 192 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Geheugenslots | 4x DIMM |
| Overdrachtssnelheid geheugengegevens | 5600 MT/s |
| Intern geheugen, fabrikant | Corsair |
Opslagmedia |
| Totale opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| Opslagmedia | SSD |
| NVMe | Ja |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
Grafisch |
| Aparte grafische adapter | Ja |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Discreet grafische adapter model | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Grafische geheugen | 12 GB |
| Specifiek grafisch geheugentype | GDDR7 |
| On-board graphics adapter model | AMD Radeon |
| CUDA cores | 6144 |
Netwerk |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 2500 |
| LAN controller | Realtek RTL8125 |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
Poorten & interfaces |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2.2 Type-C-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 3 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal SATA III connectors | 4 |
Uitbreidingsmodules |
| PCI Express x1 (Gen 4.x) sleuven | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) sleuven | 2 |
Design |
| Type behuizing | Tower |
| Aantal 3.5" bays | 2 |
| Aantal 2.5" bays | 2 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Introductie jaar | 2026 |
| RGB-geheugenverlichting | Ja |
| Introductie maand | April |
| Kijkglas | Ja |
| Land van herkomst | Nederland |
Prestatie |
| Type product | PC |
| Markt positionering | Gamen |
| Chipset moederbord | AMD B650 |
| Audiochip | Realtek ALC1200 |
Software |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Taal besturingssysteem | Duits,Engels,Nederlands,Frans |
Energie |
| Netvoeding | 750 W |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Gold |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 215 |
| Diepte | 447 mm |
| Hoogte | 469 mm |
| Gewicht | 12000 g |
Beeldscherm |
| Inclusief monitor | Nee |
Overige specificaties |
| Garantieperiode | 4 Jaar |



