Xenith Essential Corsair Artex Ti - AMD Ryzen 5 7500X3D
GeForce RTX 5060 Ti 16G - 32 GB RGB DDR5 - 1 TB Kingston ssd - Windows 11 Home
Artikelnummer: 9518751
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2Â jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Alle Xenith pc's worden geleverd met 4 jaar hardwaregarantie!
- Voorzien van de snelste 6-core gaming cpu van AMD: de Ryzen 5 7500X3D
- Met de GeForce RTX 5060 Ti kun je alle games op hoge settings draaien
- Optimale connectiviteit met 2.5 Gbit LAN, Wifi 6 en Bluetooth
- Kant-en-klaar voor gebruik met 100% officiele voorgeinstalleerde Windows 11
- Geen optical drive
Productomschrijving
De nieuwe Xenith Essential Corsair Artex Ti game pc levert een krachtige combinatie van hardware om een soepele en snelle gaming prestaties te garanderen.
De rappe Ryzen 5 7500X3D processor is de snelste 6-core gaming cpu die AMD ooit heeft uitgebracht. De GeForce RTX 5060 Ti videokaart met 16 GB aan GDDR7 geheugen biedt een realistische gaming-ervaring met fantastische framerates op 1080p en 1440p. Qua RAM is er 32 GB aan Corsair RGB DDR5 aan boord, en d 1 TB Kingston NV3 ssd biedt goed wat ruimte om al je games en bestanden op te slaan. Dit alles is verpakt in de nieuwe Corsair Frame 4000D behuizing, met maar liefst 6 ARGB fans én RGB RAM.
En met de voorgeïnstalleerde officiële Microsoft Windows® 11 Home is de Xenith Essential Corsair Artex Ti gaming pc direct klaar voor gebruik: uitpakken en gamen maar!
Specificaties:
-AMD Ryzen 5 7500X3D processor, 6 cores/12 threads
-Corsair Nautilus 240 RS ARGB all-in-one cpu koeler
-ASUS TUF Gaming B650-Plus WiFi moederbord
-32 GB Corsair Vengeance 5600 Mhz RGB DDR5 geheugen (2x 16 GB)
-GeForce RTX 5060 Ti videokaart, 16 GB GDDR7
-1 TB Kingston NV3 m.2 ssd
-Corsair Frame 4000D ARGB behuizing
-Corsair RS120 ARGB casefan
-Corsair RM750e 2025 80+ Gold voeding
-Microsoft Windows® 11 Home
Alle Xenith pc's worden geleverd met maar liefst 4 jaar hardwaregarantie.
N.B. de afbeeldingen kunnen afwijken.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 8721046103280 |
| Fabrikantcode | XeEssCorArtexTiq126 |
| Artikelnummer | 9518751 |
| Merk | XENITH |
| Link naar fabrikant |
Processor |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processorfamilie | AMD Ryzenâ„¢ 5 |
| Processormodel | 7500X3D |
| Aantal processorkernen | 6 |
| Processor aantal threads | 12 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4.5 GHz |
| Frequentie van processor | 4 GHz |
| Processor cache | 102 MB |
| Processor cache type | L2 & L3 |
| Processor basisvermogen | 65 W |
Neurale verwerkingseenheid (NPU) |
| GPU-prestaties tot | 759 TOPs |
Geheugen |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Maximum intern geheugen | 192 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Geheugenslots | 4x DIMM |
| Overdrachtssnelheid geheugengegevens | 5600 MT/s |
| Intern geheugen, fabrikant | Corsair |
Opslagmedia |
| Totale opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| NVMe | Ja |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
Grafisch |
| Aparte grafische adapter | Ja |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Discreet grafische adapter model | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| Grafische geheugen | 16 GB |
| Specifiek grafisch geheugentype | GDDR7 |
| On-board graphics adapter model | AMD Radeon |
Software |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |