Xenith Expert Artex Ti - Ryzen 7 7800X3D
GeForce RTX 5070 Ti - 32 GB RGB DDR5 - 2 TB Samsung ssd - Windows 11 Home
Artikelnummer: 9161627
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Alle Xenith pc's van Azerty hebben 4 jaar hardwaregarantie
- Met de nieuwe GeForce RTX 5070 Ti kun je alle games op hoge settings tot 4K spelen
- De rappe Ryzen 7 7800X3D zorgt voor vloeiende framerates
- Optimale connectiviteit met Gigabit LAN, Wifi 6E en Bluetooth
- Ruime opslag en razendsnel starten met de 2 TB Samsung m.2 NVMe ssd
- Kant-en-klaar voor gebruik met voorgeinstalleerde Windows 11
- Geen optical drive
Productomschrijving
De nieuwe Xenith Expert Artex Ti game pc met krachtige GeForce RTX 5070 Ti videokaart is een superieure keuze voor gamers. Met de rappe AMD Ryzen 7 7800X3D processor op het complete Gigabyte moederbord biedt deze pc ongeëvenaarde prestaties. De Xenith LE240 v2 cpu-koeler houdt de temperatuur binnen de gewenste limieten, waardoor je optimaal kunt gamen. Voor opslag is er een 2 TB Samsung 990 Evo Plus ssd aan boord, gecombineerd met 32 GB Corsair Vengeance RGB RAM op 6000 Mhz. Al deze pracht is verpakt in een compacte Fractal Design Pop Air RGB behuizing. De energiezuinige 750 Watt voeding van BeQuiet zorgt voor stabiele stroomvoorziening bij intensief gebruik. Met Windows 11 Home is deze gaming pc direct klaar voor gebruik.
Of je nu aan het gamen bent, video's bewerkt of alleen maar wilt surfen, onze Xenith Expert Artex Ti pc met GeForce RTX 5070 Ti videokaart stelt je in staat om alle taken aan te kunnen!
Specificaties:
-AMD Ryzen 7 7800X3D processor, 8 cores/16 threads
-Xenith LE240 v2 ARGB cpu koeler
-Gigabyte B650 Eagle AX moederbord
-32 Corsair Vengeance 6000 Mhz RGB geheugen (2x 16 GB)
-GeForce RTX 5070 Ti videokaart, 16 GB GDDR7
-2 TB Samsung 990 Evo Plus NVMe m.2 ssd
-Fractal Design Pop Air RGB behuizing
-750 Watt Corsair RM750e 2025 80+ Gold voeding
-Microsoft Windows 11 Home
Alle Xenith pc's worden geleverd met 4 jaar hardwaregarantie!
N.B.: De afbeeldingen kunnen licht afwijken.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 8721046102191 |
| Fabrikantcode | AXExpArtexTiq125 |
| Artikelnummer | 9161627 |
| Merk | XENITH |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Processor |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processorfamilie | AMD Ryzen™ 7 |
| Processormodel | 7800X3D |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processor aantal threads | 16 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5 GHz |
| Frequentie van processor | 4.2 GHz |
| Processor cache | 104 MB |
| Processor cache type | L2 & L3 |
| Processor basisvermogen | 120 W |
Geheugen |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Maximum intern geheugen | 192 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Geheugenslots | 4x DIMM |
| Overdrachtssnelheid geheugengegevens | 6000 MT/s |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Intern geheugen, fabrikant | Corsair |
Opslagmedia |
| Totale opslagcapaciteit | 2000 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| Opslagmedia | SSD |
| SSD-geheugentype | TLC |
| NVMe | Ja |
| SSD interfaces | PCI Express 5.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
Grafisch |
| Aparte grafische adapter | Ja |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Discreet grafische adapter model | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Grafische geheugen | 16 GB |
| Specifiek grafisch geheugentype | GDDR7 |
| On-board graphics adapter model | AMD Radeon |
| Aantal HDMI-poorten grafische adapter | 1 |
| Aantal DisplayPorts grafische adapter | 3 |
Netwerk |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000 |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-controller-model | Realtek RTL8852CE |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
Poorten & interfaces |
| Aantal USB 2.0-poorten | 6 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal DisplayPorts | 3 |
| DisplayPort versie | 2.1 |
| PS/2 poort(en) | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Lijnuitgang | Ja |
| Lijningang | Ja |
| Aantal SATA III connectors | 4 |
Uitbreidingsmodules |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) slots | 3 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) sleuven | 1 |
Design |
| Type behuizing | Midi Tower |
| Waterkoelingsysteem | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Introductie jaar | 2025 |
| RGB-geheugenverlichting | Ja |
| Introductie maand | Februari |
| Kijkglas | Ja |
| Land van herkomst | Nederland |
Prestatie |
| Type product | PC |
| Markt positionering | Gamen |
| Chipset moederbord | AMD B650 |
| Moederbord form factor | ATX |
| Audiochip | Realtek ALC897 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| BIOS type | UEFI |
Software |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Taal besturingssysteem | Duits,Engels,Nederlands,Frans |
| Meegeleverde drivers | Ja |
Energie |
| Netvoeding | 750 W |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Gold |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 215 |
| Diepte | 474 mm |
| Hoogte | 454 mm |
| Gewicht | 12000 g |
Beeldscherm |
| Inclusief monitor | Nee |
Overige specificaties |
| Garantieperiode | 4 Jaar |

