Acer Beamer Vero PL2530i 5000 Lumen DLP 3D Full HD white
Artikelnummer: 6893284
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4711121703928 |
| Fabrikantcode | MR.JWU11.001 |
| Artikelnummer | 6893284 |
| Merk | ACER |
| Link naar fabrikant |
Projector |
| Projector helderheid | 5000 ANSI lumens |
| Helderheid projector | 5000 LED lumens |
| Projectietechnologie | DLP |
| Projector native resolution | 1080p (1920x1080) |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Ondersteunde beeldverhoudingen | 4:3,16:9 |
| Smartphoneprojector | Nee |
| Projectie-afstand objectief | 1 - 7,4 m |
| Aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Eenvormigheid | 75 procent |
| Frequentiebereik horizontaal | 15 - 135 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 24 - 120 Hz |
| Keystone correctie, verticaal | -40 - 40 ° |
Lichtbron |
| Type lichtbron | Laser |
| Levensduur van de lichtbron | 20000 uur |
| Levensduur van de lichtbron (besparingsmodus) | 30000 uur |
| Lampvermogen | 66 W |
| Aantal lampen | 1 lampen |
Lenssysteem |
| Focus | Handmatig |
| Brandpuntbereik | 16.9 - 21.61 mm |
| Diafragma (F-F) | 2,4 - 2,78 |
| Zoomcapaciteit | Ja |
| Zoom type | Handmatig |
| Zoomverhouding | 1.3:1 |
| Off-set | 132 procent |
Video |
| Formaat analoog signaal | NTSC,PAL,SECAM |
| Formaat digitaal signaal | HDTV |
| Volledige HD | Ja |
| Ondersteunde grafische resoluties | 3840 x 2160,1920 x 1080 (HD 1080) |
Poorten & interfaces |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| HDMI-connector type | Volledige grootte |
| HDMI versie | 1.4 |
| Aantal USB 2.0 Type-A-poorten | 3 |
| Audio-ingang (L, R) | 1 |
| Audio (L,R) out | 1 |
| Soort serieële aansluiting | RS-232 |
| PC audio ingang | Ja |
| PC Audio-uitgang | Ja |
Kenmerken |
| Geluidsniveau | 26 dB |
| Projectiemodi | Plafond, Voorkant, Achter |
Multimedia |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 15 W |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 1 |
Design |
| Type product | Projector met normale projectieafstand |
| Kleur van het product | Wit |
Beeldscherm |
| Ingebouwd display | Nee |
| Kleurdiepte | 30 Bit |
| Beeldschermdiagonaal | 300 " |
Energie |
| Stroombron | AC |
| Stroomverbruik (typisch) | 210 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0.5 W |
| AC-ingangsspanning | 120 - 230 |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
Gewicht en omvang |
| Gewicht | 2900 g |
| Breedte | 286 |
| Diepte | 216 mm |
| Hoogte | 115.5 mm |
Inhoud van de verpakking |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC,HDMI,Stroom |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Opbergetui | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
Logistieke gegevens |
| Aantal per verpakking | 1 |