APC KVM 2G Analog - KVM-schakelaar
CAT5 - 8 x KVM port(s) - 1 lokale gebruiker - rack-uitvoering - TAA Compliant - voor PN: AR3106SP, SMX1000C, SMX1500RM2UC, SMX1500RM2UCNC, SMX750C, SMX750CNC, SRT5KRMXLW-TW
Artikelnummer: 499844
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 731304285502 |
| Fabrikantcode | KVM0108A |
| Artikelnummer | 499844 |
| Merk | APC |
| Link naar fabrikant |
Poorten & interfaces |
| Aantal computers | 8 |
| Aansluiting toetsenbord | PS/2 |
| Aansluiting muis | PS/2 |
| Aansluiting video | VGA |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| PS/2 poort(en) | 2 |
| Console port | RS-232 |
Prestatie |
| Maximum resolutie | 1600 x 1200 Pixels |
| Aantal gebruikers | 1 gebruiker(s) |
Design |
| Rack-montage | Ja |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | Ja |
| Certificering | cUL Listed,C-tick,CE,FCC Part 15 Class A,GOST,ICES-003,UL-AR,UL 60950-1,VCCI Class A,VDE REACH |
Beeldscherm |
| Ingebouwd display | Nee |
Duurzaamheid |
| Certificaten van naleving | RoHS |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 80 procent |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 424 |
| Diepte | 188 mm |
| Hoogte | 43 mm |
| Gewicht | 2400 g |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 619 mm |
| Diepte verpakking | 330 mm |
| Hoogte verpakking | 146 mm |
| Gewicht verpakking | 3900 g |
Inhoud van de verpakking |
| Gebruikershandleiding | Ja |
Overige specificaties |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Aantal poorten | 8 |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176200 |