APC Smart-UPS RT 1000 - Marine
UPS - 220230240 Volt wisselstroom V - 700 Watt - 1000 VA - RS-232 - uitgangen: 6 - 2U - zwart
Artikelnummer: 515868
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
De UPS'en met een hoge dichtheid uit de Smart-UPS RT-serie van APC bieden hoge prestaties en zijn bedoeld voor spraak- en gegevensnetwerken, medische laboratoria en lichte industriële toepassingen. Ze bieden ondersteuning voor 10 kVA in een 6U-rek of -toren en zijn ideaal voor bladeservers of volle apparatuurrekken die veel stroom verbruiken. Het flexibele formaat maakt standaardisatie bij verschillende toepassingen mogelijk. Dankzij de krachtige interne opladers kan een bijna onbeperkt aantal gelijkwaardige accumodules worden toegevoegd om te voldoen aan de hoge eisen van bedrijfskritieke systemen op het gebied van bedrijfsduur. De Smart-UPS RT is ideaal voor klanten die hoge eisen stellen aan stroomvoorziening en die op zoek zijn naar zeer nauwkeurige voltage- en frequentieregeling, interne omleidingsmogelijkheden en invoervermogensfactorcorrectie kenmerkend voor een on-linetopologie met dubbele conversie.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 731304283515 |
| Fabrikantcode | SURT1000XLIM |
| Artikelnummer | 515868 |
| Merk | APC |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| Output power capacity | 1 kVA |
| Uitgangsvermogen | 700 W |
| Ingang operation voltage (min) | 100 V |
| Ingang operation voltage (max) | 280 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Uitgang operation voltage (min) | 220 V |
| Uitgang operation voltage (max) | 240 V |
| Surge energy rating | 420 J |
| Efficientie | 88 procent |
| Crest factor | 3:1 |
| Emergency Power Off (EPO) | Ja |
| Output voltage THD | 3 procent |
| Geluidsniveau | 55 dB |
Poorten & interfaces |
| Stopcontacttypes | C13 stekker |
| Aantal AC uitgangen | 8 AC-uitgang(en) |
| Number of output IEC jumpers | 2 |
| RS-232 port | 1 |
Accu/Batterij |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 3 uur |
Design |
| Vormfactor | Rackmontage |
| Kleur van het product | Zwart |
| Rackcapaciteit | 2U |
| Snoerlengte | 2.5 m |
| LED-indicatoren | Ja |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 55 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 50 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Hoogte bij opslag | 0 - 15000 m |
Certificaten |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | CE, DNV, EN 50091-1, EN 50091-2, EN 55022 Cl. A, EN 60950, EN 61000-3-2. |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 85 |
| Diepte | 483 mm |
| Hoogte | 432 mm |
| Gewicht | 23000 g |
Verpakking |
| Gewicht verpakking | 27800 g |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85078000 |
Overige specificaties |
| Afmetingen (B x D x H) | 85 x 483 x 432 mm |
| Nominale input voltage | 230 V |
| Netspanning, in bedrijf | 230 V |
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 630 x 594 x 286 mm |