APC Smart-UPS RT 2200 Marine - UPS
220230240 Volt wisselstroom V - 1.54 kW - 2200 VA - RS-232 - uitgangen: 10 - 3U - zwart
Artikelnummer: 528436
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 731304286929 |
| Fabrikantcode | SURTD2200XLIM |
| Artikelnummer | 528436 |
| Merk | APC |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| Output power capacity | 2.2 kVA |
| Uitgangsvermogen | 1540 W |
| Ingang operation voltage (min) | 100 V |
| Ingang operation voltage (max) | 280 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Uitgang operation voltage (min) | 220 V |
| Uitgang operation voltage (max) | 240 V |
| Surge energy rating | 480 J |
| Efficientie | 92 procent |
| Crest factor | 3:1 |
| Emergency Power Off (EPO) | Ja |
| Output voltage THD | 3 procent |
| Geluidsniveau | 55 dB |
| Geluidsalarm(en) | Ja |
Poorten & interfaces |
| Stopcontacttypes | C19 stekker,C13 stekker |
| Aantal AC uitgangen | 10 AC-uitgang(en) |
| Number of output IEC jumpers | 2 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
Accu/Batterij |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 2.5 uur |
Design |
| Vormfactor | Rackmontage |
| Kleur van het product | Zwart |
| Rackcapaciteit | 3U |
| Snoerlengte | 2.5 m |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 55 °C |
| Temperatuur bij opslag | -15 - 45 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Hoogte bij opslag | 0 - 15000 m |
Certificaten |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | CE, DNV, EN 50091-1, EN 50091-2, EN 55022 Cl. A, EN 60950, EN 61000-3-2. |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 130 |
| Diepte | 660 mm |
| Hoogte | 432 mm |
| Gewicht | 54550 g |
Verpakking |
| Gewicht verpakking | 63640 g |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85078000 |
Overige specificaties |
| Afmetingen (B x D x H) | 130 x 660 x 432 mm |
| Nominale input voltage | 230 V |
| Netspanning, in bedrijf | 230 V |
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 603 x 980 x 347 mm |