APC Smart-UPS SRT 192V 5kVA and 6kVA Battery Pack - Batterijhouder
2 x Loodzuur - zwart - voor P/N: SRT10RMXLIX806, SRT5KRMXLTUS, SRT5KRMXLW-TW, SRT5KXLTUS, SRT6KXLTUS, SRT6KXLTW
Artikelnummer: 711838
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Deze batterijhouder zorgt voor schone, ononderbroken stroom naar beschermde apparatuur terwijl de batterijen worden vervangen.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 731304301769 |
| Fabrikantcode | SRT192BP |
| Artikelnummer | 711838 |
| Merk | APC |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Design |
| Vormfactor | Rackmontage |
| Rack-montage | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
Accu/Batterij |
| Batterijtechnologie | Loodzuur |
| Accu/Batterij voltage | 192 V |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -15 - 45 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 900 m |
| Hoogte bij opslag | 0 - 4500 m |
Certificaten |
| Certificaten van naleving |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 130 |
| Diepte | 682 mm |
| Hoogte | 432 mm |
| Gewicht | 91000 g |
Inhoud van de verpakking |
| Rekbevestigingspakket | Ja |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 600 mm |
| Diepte verpakking | 1000 mm |
| Hoogte verpakking | 420 mm |
| Gewicht verpakking | 101500 g |
Logistieke gegevens |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 749,39 |