APC Smart-UPS SRT 192V 8kVA and 10kVA Battery Pack - Batterijhouder
2 x Loodzuur - voor P/N: SRT10KRMXLI, SRT10KXLI, SRT8KRMXLI, SRT8KXLI - zwart
Artikelnummer: 711840
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 731304292746 |
| Fabrikantcode | SRT192BP2 |
| Artikelnummer | 711840 |
| Merk | APC |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| Output power capacity | 8 kVA |
Accu/Batterij |
| Batterij capaciteit | 1920 Ah |
Design |
| Kleur van het product | Zwart |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -15 - 45 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Hoogte bij opslag | 0 - 15000 m |
Certificaten |
| Certificaten van naleving | RoHS |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 130 |
| Diepte | 683 mm |
| Hoogte | 432 mm |
| Gewicht | 91000 g |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 600 mm |
| Diepte verpakking | 1000 mm |
| Hoogte verpakking | 420 mm |
| Gewicht verpakking | 101500 g |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85078000 |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 464,76 |