Apple iPhone 16 - 128GB Black
6,1" OLED - 2556x1179 - 5G - Dual SIM - iOS 18 - A18 Bionic - Wi-Fi 7 - USB Type-C - Zwart
Artikelnummer: 8594381
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Krachtige A18-chip.
- Lange batterijduur.
- Klein en compact.
- Maar 128 GB opslag.
Productomschrijving
De iPhone 16 biedt een vernieuwd camerasysteem met snellere toegang tot cameratools, zoals belichting en scherpte, plus een 48-MP Fusion-camera met 2x optische zoom en een ultragroothoeklens voor macro- en panoramafoto's. Audiomix past stemgeluiden in video's aan, terwijl Fotografische stijlen en de krachtige A18-chip je foto's naar een hoger niveau tillen. De batterij gaat langer mee dankzij de energiezuinige chip en ondersteunt snellere MagSafe-oplading. Het duurzame design heeft een aluminium behuizing, Ceramic Shield en betere hitte-afvoer. Met iOS 18 pas je je startscherm aan en gebruik je de actieknop voor snelle toegang tot favoriete functies. Veiligheidsfeatures zoals ongelukdetectie en satellietcommunicatie maken het een betrouwbare metgezel in noodgevallen.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 0195949821967 |
| Fabrikantcode | MYE73ZD/A |
| Artikelnummer | 8594381 |
| Merk | APPLE |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Beeldscherm |
| Beeldschermdiagonaal | 6.1 " |
| Resolutie | 2556 x 1179 Pixels |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Marketingnaam beeldschermtechnologie | Super Retina XDR |
| Soort paneel | OLED |
| Type beeldschermglas | Ceramic Shield |
| Maximale schermhelderheid (buiten) | 2000 cd/m2 |
| Helderheid | 1000 cd/m2 |
| Maximale helderheid van het scherm (HDR) | 1600 cd/m2 |
| Schermhelderheid (min) | 1 cd/m2 |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10 (HDR10),High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus),Hybrid Log-Gamma (HLG),Dolby Vision,Smart HDR,Extreme Dynamic Range (XDR) |
| Merkspecifieke technologieën | Dynamic Island, Haptische aanraking, True Tone, Brede kleur (P3) |
| Oleofobe coating | Ja |
| Touch screen type | Capacitief |
| Pixeldichtheid | 460 ppi |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Afgeronde schermhoeken | Ja |
Processor |
| Processorfamilie | Apple |
| Processormodel | A18 |
| Aantal processorkernen | 6 |
| Prestatiekernen | 2 |
| Efficiënte kernen | 4 |
| Coprocessor | Ja |
| Model coprocessor | Neural Engine |
| Coprocessor-kernen | 16 |
Opslagmedia |
| Interne opslagcapaciteit | 128 GB |
| Compatibele geheugenkaarten | Niet ondersteund |
Camera |
| Type camera achterzijde | Dubbele camera |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) | 48 MP |
| Resolutie tweede camera achterzijde (numeriek) | 12 MP |
| Sluitertijd camera achterzijde | 1.6 |
| Sluitertijd tweede camera achterzijde | 2.2 |
| Gezichtsveldshoek (FOV) tweede achtercamera | 120 ° |
| Achtercamera brandpuntsafstand | 26 mm |
| Tweede achtercamera brandpuntsafstand | 52 mm |
| Lenscorrectie | Ja |
| Materiaal lenskap | Saffierkristal |
| Optische zoom uit | 2 x |
| Optische zoom | 4 x |
| Optische zoom in | 2 x |
| Digitale zoom | 10 x |
| Cameratype voorkant | Enkele camera |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 12 MP |
| Sluitertijd camera voorzijde | 1.9 |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| Cameraflitser voorzijde | Ja |
| Opnameresolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Maximale beeldsnelheid | 240 fps |
| Resolutie bij opnamesnelheid | 1280x720@30fps,1920x1080@30fps,3840x2160@30fps,3840x2160@25fps,1920x1080@60fps,1920x1080@25fps,3840x2160@60fps,3840x2160@24fps |
| Video-opname modi | 1080p,2160p,720p |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Gezichtsdetectie | Ja |
| Modus Hoog dynamisch bereik (HDR) van de camera | Ja |
| Time-lapse-modus | Ja |
| Video stabilizer | Ja |
| Beeldstabilisator | Ja |
| Afbeeldings stabilisator type | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Nachtmodus | Ja |
| Bedieningselementen cameraknop | Camera's,Diepte,Exposure,Styles,Toon,Zoom |
| Fotonische engine | Ja |
| Deep Fusion | Ja |
| Multi-shot | Ja |
| Geotagging | Ja |
| Zelfontspanner | Ja |
| Stereo-opname | Ja |
| Portretverlichting | Ja |
| Windruisonderdrukking | Ja |
| Portretstand | Ja |
| Ruimtelijke foto's | Ja |
| Panorama | Ja |
| Macrofotografie | Ja |
| Ondersteunde beeldformaten voor camera's | HEIF, JPEG |
| Audiozoom | Ja |
| Ondersteunde cameravideo-indelingen | H.264, HEVC |
Netwerk |
| SIM-kaart-capaciteit | Dual SIM |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| SIM card type | NanoSIM + eSIM |
| 3G standaarden | DC-HSDPA,HSPA+,UMTS |
| 5G-standaard | NR mmWave,NR |
| 4G standaard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Voice over LTE (VoLTE) ondersteund | Ja |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Frequentieband | Penta-band |
| 3G bands ondersteund | 850,900,1700,1800,1900,2100 MHz |
| MIMO | Ja |
| AirPlay | Ja |
| iBeacon | Ja |
| Near Field Communication (NFC) | Ja |
Aanmelding |
| Abonnementstype | Geen abonnement |
Poorten & interfaces |
| USB-poort | Ja |
| USB-connectortype | USB Type-C |
Berichten |
| SMS | Ja |
| MMS | Ja |
| Ja |
Navigatie |
| Locatie positie | Ja |
| GPS | Ja |
| GLONASS | Ja |
| BeiDou | Ja |
| Galileo | Ja |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ja |
| Electronisch kompas | Ja |
| Wi-Fi positionering | Ja |
Design |
| Vormfactor | Rechthoek |
| Kleur van het product | Zwart |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP68 |
| Veiligheidsfunties | Stofafstotend,Waterbestendig,Spatwaterdicht |
| Waterdicht tot | 6 m |
| Materiaal behuizing | Aluminium, Glas |
Prestatie |
| Video call | Ja |
| Snel opladen | Ja |
| Draadloos opladen | Ja |
| Grafische adapter cores | 5 |
| Vastloopdetectie | Ja |
| Noodoproep (satelliet) | Ja |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Toegankelijkheidsfuncties | AssistiveTouch, Back Tap, Gesloten ondertiteling (voor doven en slechthorenden), Eye Tracking, Live Captions, Live Speech, Vergrootglas, Personal Voice, Real-time tekst (RTT), Siri en dicteren, Gesproken inhoud, Switch Control, Teletype (TTY), Type to Siri, Vocal Shortcuts, Spraakbesturing, VoiceOver, Zoom |
| Nummerkeuze met stem | Ja |
| Scherm delen | Ja |
| Stemisolatie | Ja |
| Breed spectrum | Ja |
| Actieknop | Ja |
| Actieknopfuncties | Accessibility,Camera,Flashlight,Recognize Music,Controls,Focus,Translate,Vergrootglas,Shortcut,Silent mode,Gesproken memo |
| Cameraknop | Ja |
| Ruimtelijke audio | Ja |
| Gesproken navigatie-instructies | Ja |
| Hulp bij pech onderweg | Ja |
| Luidspreker | Ja |
| Trilalarm | Ja |
Multimedia |
| Luidsprekers | Stereo |
| Ondersteund audioformaat | AAC,AAC-LC,AAX,AAX+,AC3,EAC3,FLAC,HE-AAC,HE-AAC v2,MP3,PCM |
| Ondersteunde videoformaten | M-JPEG,MPEG4,H.264,AV1,HEVC |
Software |
| Platform | iOS |
| Inclusief besturingssysteem | iOS 18 |
| App-distributieplatform | Apple App Store |
| Virtuele assistent | Apple Siri |
| Apple Intelligence | Ja |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Meegeleverde software | Apple Store App Store Books Calculator Calendar Camera Clips Clock Compass Contacts FaceTime Files Find My Fitness Freeform GarageBand Health Home iMovie iTunes Store Keynote Magnifier Mail Maps Measure Messages Music News Notes Numbers Pages Passwords Phone Photos Podcasts Reminders Safari Settings Shortcuts Stocks Tips Translate TV Voice Memos Wallet Watch Weather |
Accu/Batterij |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Continue audio-afspeeltijd | 80 uur |
| Continue video-afspeeltijd | 22 uur |
| Continue afspeeltijd video (gestreamd) | 18 uur |
Sensoren |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Orientatie sensor | Ja |
| Barometer | Ja |
Energie |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | B |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 23 W |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 4.5 W |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
Duurzaamheid |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Batterijduur per cyclus | 2220 min |
| Batterijduur in cycli | 1000 |
| Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasse | C |
| Repareerbaarheidsklasse | C |
Gewicht en omvang |
| Gewicht | 170 g |
| Breedte | 71.6 |
| Diepte | 7.8 mm |
| Hoogte | 147.6 mm |
Certificaten |
| Hoofd SAR | 1.24 W/kg |
| Body SAR | 1.41 W/kg |
| SAR hoofd (VS) | 1.08 W/kg |
| SAR lichaam (VS) | 1.17 W/kg |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 45 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
Inhoud van de verpakking |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-C |
Overige specificaties |
| Bevat geen | Arsenicum,BFR,PVC,Kwik |