Apple MacBook Neo A18 Pro - laptop
13 inch - A18 Pro - 8GB unified memory - 256GB SSD - Liquid Retina 2408x1506 - 500 nits - Wi-Fi 6E - 2x USB-C - macOS Tahoe - Limoen
Artikelnummer: 9519248
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2Â jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Helder 13 inch Liquid Retina scherm met 500 nits voor comfortabel kijken.
- A18 Pro-chip voelt vlot aan bij dagelijkse taken en is energiezuinig.
- Wi-Fi 6E zorgt voor snelle en stabiele draadloze verbinding.
- Accuduur tot 16 uur video streamen is handig voor onderweg.
Productomschrijving
De Apple MacBook Neo A18 Pro in de kleur Limoen is een compacte 13 inch laptop voor wie een snelle, stille Mac zoekt voor studie, thuis en onderweg. Met 8GB unified memory en een 256GB SSD werk je soepel in macOS Tahoe, start je apps snel op en heb je genoeg ruimte voor documenten, foto’s en je dagelijkse projecten. Het Liquid Retina display heeft een resolutie van 2408 x 1506 en een helderheid tot 500 nits, waardoor tekst scherp blijft en content prettig kijkt, ook bij daglicht. De A18 Pro-chip met 6-core CPU, 5-core GPU en 16-core Neural Engine is gericht op vlot alledaags gebruik, zoals browsen, Office, streamen en lichte creatie. Je haalt tot 16 uur video streamen of tot 11 uur draadloos internetten, afhankelijk van gebruik. Verbinden gaat via Wi-Fi 6E en je sluit randapparatuur aan met twee USB-C poorten, waarbij één poort USB 3 ondersteunt en de andere USB 2, plus een 3,5 mm koptelefoonaansluiting.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 0195950851823 |
| Fabrikantcode | MHFD4N/A |
| Artikelnummer | 9519248 |
| Merk | APPLE |
| Link naar fabrikant |
Design |
| Type product | Laptop |
| Kleur van het product | Limoen |
| Vormfactor | Clamshell |
| Introductie jaar | 2026 |
| Introductie maand | Maart |
Beeldscherm |
| Beeldschermdiagonaal | 13 " |
| Resolutie | 2408 x 1506 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| Marketingnaam beeldschermtechnologie | Vloeibaar netvlies |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| LED backlight | Ja |
| Helderheid | 500 cd/m2 |
| Pixeldichtheid | 219 ppi |
| RGB-kleurruimte | sRGB |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10 (HDR10),High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus),Hybrid Log-Gamma (HLG),Dolby Vision |
| Aantal ondersteunde externe beeldschermen | 1 |
Processor |
| Processorfabrikant | Apple |
| Processorfamilie | Apple A |
| Processormodel | A18 Pro |
| Aantal processorkernen | 6 |
| Prestatiekernen | 2 |
| Efficiënte kernen | 4 |
Neurale verwerkingseenheid (NPU) |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Apple Neural Engine (ANE) |
| Neurale processorÂeenheid (NPU)-kernen | 16 |
Geheugen |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Geheugen form factor | On-board |
| Maximum intern geheugen | 8 GB |
Opslagmedia |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 256 GB |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 256 GB |
| Intel® Optane™-geheugenmodule geïnstalleerd | Nee |
| Soort optische drive | Nee |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Compatibele geheugenkaarten | Niet ondersteund |
Grafisch |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Interne-GPU-fabrikant | Apple |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Apple |
| On-board graphics adapter model | Apple GPU |
| Ingebouwde grafische adapterkernen | 5 |
| 4K-ondersteuning | Ja |
| Versnelling van straaltracering | Ja |
| Geheugen bandbreedte (max) | 60 GB/s |
Audio |
| Ruimtelijke audio | Ja |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |
| Ondersteund audioformaat | AAC,ALAC,FLAC,MP3 |
| Microfoonstanden | Voice Isolation, Wide Spectrum |
Camera |
| Camera voorzijde | Ja |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
Netwerk |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Generatie mobiel internet | Niet ondersteund |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 6.0 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
Poorten & interfaces |
| Aantal USB 2.0-Type-C-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Charging port type | USB Type-C |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
Prestatie |
| Reparatie-index | 6.8 |
Toetsenbord |
| Aanwijsapparaat | Trackpad |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Nee |
Software |
| Inclusief besturingssysteem | macOS Tahoe |
| Apple Intelligence | Ja |
Processor speciale functies |
| Intel® Evo™ Platform Geverifieerd | Nee |
| Videocoderingsengine | Ja |
| Videodecoderingsengine | Ja |
Brand-specifieke functies |
| Toegankelijkheidsfuncties | Spraakbesturing, VoiceOver, Zoom, Increase Contrast, Reduce Motion, Siri en dicteren, Switch Control, Gesloten ondertiteling (voor doven en slechthorenden), Text to Speech |
Accu/Batterij |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterijcapaciteit | 36.5 Wh |
| Browsing tijd (Wi-Fi) | 11 uur |
| Continue afspeeltijd video (gestreamd) | 16 uur |
Energie |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 35 W |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 20 W |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
Beveiliging |
| Vingerafdruklezer | Nee |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | -25 - 45 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 90 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Hoogte bij opslag | 0 - 4500 m |
| Maximale verschepingshoogte | 10500 m |
Gewicht en omvang |
| Gewicht | 1230 g |
| Breedte | 297.5 |
| Diepte | 206.4 mm |
| Hoogte | 12.7 mm |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 52.7 mm |
| Diepte verpakking | 320.6 mm |
| Hoogte verpakking | 227.8 mm |
| Gewicht verpakking | 1790 g |
Inhoud van de verpakking |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
Overige specificaties |
| Ondersteunde videoformaten | H.264,AV1,HEVC |
| Garantieperiode | 1 Jaar |
| Dolby technologieën | Dolby Digital Plus,Dolby Digital,Dolby Atmos |