ASROCK Rack SPC741D8-2L2T/BCM - Moederbord
CEB - Intel C741 - Single Socket E (LGA 4677) - 2x RJ45 (1GbE) - 2 RJ45 (10GbE)
Artikelnummer: 8710873
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4711430520193 |
| Fabrikantcode | SPC741D8-2L2T/BCM |
| Artikelnummer | 8710873 |
| Merk | ASROCK |
| Link naar fabrikant |
Processor |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor socket | LGA 4677 (Socket E) |
| Compatibele processors | Intel® Xeon® |
| Max. aantal SMP-processoren | 1 |
| Supported processor sockets | LGA 4677 (Socket E) |
Geheugen |
| Ondersteunde geheugen types | DDR5-SDRAM |
| Aantal geheugenslots | 8 |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Aantal pinnen in geheugensleuf | 288 |
| Geheugen voltage | 1.1 V |
| Supported memory clock speeds | 4800,5600 MHz |
| Ondersteunde geheugenkloksnelheid (max) | 5600 MHz |
Opslag-controllers |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | SATA III |
| Maximum aantal HDD's per behuizing | 12 |
| Aantal storage drives ondersteund | 12 |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 0,1,10,5 |
Grafisch |
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Grafische adapter-familie | ASPEED |
| On-board graphics adapter model | Aspeed AST2600 |
Interne aansluitingen |
| USB 2.0 aansluitingen | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 1 |
| Audioconnector | Ja |
| Voorpaneel-connector | Ja |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 6 |
| Chassis intrusion aansluiting | Ja |
| EPS power connector (8-pin) | Ja |
| Aantal EPS-voedingsaansluitingen (8-pins) | 3 |
| TPM connector | Ja |
| COM aansluitingen | 1 |
| Aantal temperatuursensorkoppen | 1 |
Aansluitingen achterzijde |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
| IPMI LAN (RJ-45) port | Ja |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
Netwerk |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet,10 Gigabit Ethernet |
| LAN controller | Intel I210,Broadcom BCM57416 |
| Wifi | Nee |
Kenmerken |
| Component voor | Server |
| Moederbord form factor | CEB |
| Moederbord chipset familie | Intel |
| Chipset moederbord | Intel C741 |
| Kleur van het product | Groen,Grijs |
| PC gezondheids monitor | Temperatuur,Spanning,Ventilator |
BIOS |
| BIOS type | AMI |
| ACPI version | 4.0 |
| Clear CMOS knop | Ja |
| Systeem Management BIOS (SMBIOS) versie | 3.4 |
Eisen aan de omgeving |
| Temperatuur bij opslag | 10 - 35 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 90 procent |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 304.8 |
| Diepte | 266.7 mm |