ASUS H1 - DLP-projector
RGB LED - 3D - 3000 lumens - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - zwart
Artikelnummer: 4589718
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4718017816595 |
| Fabrikantcode | 90LJ00F0-B00270 |
| Artikelnummer | 4589718 |
| Merk | ASUS |
| Link naar fabrikant |
Projector |
| Projector helderheid | 3000 ANSI lumens |
| Projectietechnologie | LED |
| Projector native resolution | 1080p (1920x1080) |
| Ondersteunde beeldverhoudingen | 4:3,16:9,16:10 |
| Aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
Lichtbron |
| Type lichtbron | LED |
| Levensduur van de lichtbron | 30000 uur |
Lenssysteem |
| Focus | Handmatig |
| Zoomverhouding | 1.2:1 |
| Throw ratio | 1.3:1 ~ 1.56:1 |
Video |
| Volledige HD | Ja |
Poorten & interfaces |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| DVI-poort | Nee |
| Audio-ingang (L, R) | 1 |
| Audio (L,R) out | 1 |
| Soort serieële aansluiting | RJ-45, RS-232 |
Netwerk |
| Smart TV | Nee |
| Ethernet LAN | Nee |
| Wifi | Nee |
Opslagmedia |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
Kenmerken |
| Interactief | Nee |
| Geluidsniveau | 32 dB |
| Geluidsniveau (spaarzame modus) | 28 dB |
Multimedia |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
Design |
| Type product | Projector met normale projectieafstand |
| Kleur van het product | Zwart |
| Plaatsing | Plafond |
Beeldscherm |
| Ingebouwd display | Nee |
Energie |
| Stroombron | AC |
| Stroomverbruik (in standby) | 0.5 W |
| Vermogensverbruik (max) | 360 W |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
Gewicht en omvang |
| Gewicht | 5700 g |
| Breedte | 405 |
| Diepte | 99 mm |
| Hoogte | 283 mm |
| Breedte verpakking | 560 mm |
| Diepte verpakking | 274 mm |
| Hoogte verpakking | 430 mm |
| Gewicht verpakking | 8100 g |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85286200 |
Overige specificaties |
| Standaardresolutie | 1920 x 1080 Pixels |