MB ASUS PRIME Z790-A WIFI (Intel,1700,DDR5,ATX)
Artikelnummer: 5012563
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
De ASUS PRIME Z790-A WIFI is een ATX moederbord met een Intel Z790 chipset en een LGA1700 socket welke ondersteuning bieden voor de 12e en 13e generatie Intel processoren. Het moederbord beschikt over vier DDR5 DIMM sloten wat ervoor zorgt dat er maximaal 128 GB aan geheugen geïnstalleerd kan worden. Zie de uitgebreide specificaties hieronder en aanvullend op de ASUS website: Link fabrikant
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4711081939320 |
| Fabrikantcode | 90MB1CS0-M1EAY0 |
| Artikelnummer | 5012563 |
| Merk | ASUS |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Processor |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor socket | LGA 1700 |
| Compatibele processors | Intel® Celeron®,Intel® Core™ i5,Intel® Core™ i3,Intel® Core™ i9,Intel® Core™ i7,Intel® Pentium® Gold |
| Supported processor sockets | LGA 1700 |
Geheugen |
| Ondersteunde geheugen types | DDR5-SDRAM |
| Aantal geheugenslots | 4 |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| ECC-compatibiliteit | Niet-ECC |
| Supported memory clock speeds | 4800,5000,5200,5400,5600,5800,6000,6200,6400,6600,6800,7000,7200 MHz |
| Ondersteunde geheugenkloksnelheid (max) | 7200 MHz |
| Maximum intern geheugen | 192 GB |
| Niet gebufferd geheugen | Ja |
Opslag-controllers |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 0,1,10,5 |
Grafisch |
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| Ingebouwde grafische adapter | Nee |
Interne aansluitingen |
| USB 2.0 aansluitingen | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 1 |
| USB 3.2-connectoren (3.1 Gen 2) | 1 |
| Aantal SATA III connectors | 4 |
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | Ja |
| ATX Power connector (24-pin) | Ja |
| Aansluiting voor CPU koeler | Ja |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 4 |
| Chassis intrusion aansluiting | Ja |
| EPS power connector (8-pin) | Ja |
| TPM connector | Ja |
| COM aansluitingen | 1 |
| Thunderbolt-headers | 1 |
| 12V vermogen-connector | Ja |
| RGB LED-aansluitrail | Ja |
Aansluitingen achterzijde |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2.2 Type-C-poorten | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Lijningang | Ja |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| S/PDIF-uitgang | Nee |
| WiFi-AP antenna jack | 1 |
Netwerk |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,Wi-Fi 6E (802.11ax),Wi-Fi 6 (802.11ax),802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
Kenmerken |
| Component voor | PC |
| Moederbord form factor | ATX |
| Moederbord chipset familie | Intel |
| Chipset moederbord | Intel Z790 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Kleur van het product | Zwart,Wit |
| Type stroombron | ATX |
| Ondersteunt Windows | Windows 10 x64,Windows 11 |
Uitbreidingsmodules |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) slots | 2 |
| PCI Express x4 (Gen 4.x) sleuven | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) sleuven | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) sleuven | 1 |
| Aantal M.2 (M) slots | 4 |
BIOS |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Grootte BIOS-geheugen | 256 Mbit |
| Clear CMOS knop | Ja |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 280 mm |
| Diepte verpakking | 265 mm |
| Hoogte verpakking | 71 mm |
| Gewicht verpakking | 1269 g |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 305 |
| Diepte | 244 mm |
Inhoud van de verpakking |
| Meegeleverde kabels | SATA |
| Meegeleverde drivers | Ja |