ASUS PRO WS W790-ACE - Moederbord
Intel W790 - LGA 4677 (Socket E) - SSI, CEB - zwart
Artikelnummer: 5554732
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- 2048 GB max intern geheugen.
Productomschrijving
Het Pro WS W790-serie werkstationmoederbord is behendig op maat gemaakt voor creatieve professionals, ontwikkelaars en ingenieurs en ontketent de dominante prestaties van de nieuwste Intel Xeon-processors, met CPU- en geheugenoverklokmogelijkheden. Met een geoptimaliseerde geheugentrace-indeling, geavanceerd power stage-ontwerp, IPMI-beheer op serverniveau en ultrasnelle PCIe 5.0- en netwerkconnectiviteit, combineert de Pro WS W790-serie compromisloze techniek met ongelooflijke esthetiek.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4711387078174 |
| Fabrikantcode | 90MB1C70-M0EAY0 |
| Artikelnummer | 5554732 |
| Merk | ASUS |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Processor |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor socket | LGA 4677 (Socket E) |
| Compatibele processors | Intel® Xeon® W |
| Intel® Xeon series | W-3400,W-2400 |
Geheugen |
| Ondersteunde geheugen types | DDR5-SDRAM |
| Aantal geheugenslots | 8 |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Geheugen kanaal | Vierkanaals |
| ECC-compatibiliteit | ECC |
| Supported memory clock speeds | 4800,5000,5200,5400,5600,5800,6000,6200,6400,6600,6800 MHz |
| Maximum intern geheugen | 2048 GB |
Opslag-controllers |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| Maximum aantal HDD's per behuizing | 4 |
| Aantal storage drives ondersteund | 6 |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 0,1,10,5 |
Grafisch |
| Ingebouwde grafische adapter | Nee |
Interne aansluitingen |
| USB 2.0 aansluitingen | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 1 |
| USB 3.2-connectoren (3.1 Gen 2) | 1 |
| Aantal SATA III connectors | 4 |
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | Ja |
| ATX Power connector (24-pin) | Ja |
| Aansluiting voor CPU koeler | Ja |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 5 |
| EPS power connector (8-pin) | Ja |
| TPM connector | Ja |
| COM aansluitingen | 1 |
| 12V vermogen-connector | Ja |
Aansluitingen achterzijde |
| Aantal USB 2.0-poorten | 8 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 4 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2.2 Type-C-poorten | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| S/PDIF-uitgang | Ja |
Netwerk |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet,10 Gigabit Ethernet,Fast Ethernet,2.5 Gigabit Ethernet |
| Wifi | Nee |
Kenmerken |
| Component voor | Workstation |
| Moederbord form factor | SSI CEB |
| Moederbord chipset familie | Intel |
| Chipset moederbord | Intel W790 |
| Audiochip | Realtek S1220A |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ondersteunt Windows | Windows 10 x64,Windows 11 |
Uitbreidingsmodules |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) sleuven | 5 |
| Aantal M.2 (M) slots | 2 |
BIOS |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Grootte BIOS-geheugen | 512 Mbit |
| Clear CMOS knop | Ja |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 370 mm |
| Diepte verpakking | 312 mm |
| Hoogte verpakking | 108 mm |
| Gewicht verpakking | 3515 g |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 305 |
| Diepte | 277 mm |
Technische details |
| Gewicht | 1814 g |
| Hoogte | 50 mm |