ASUS ROG Azoth Black - Toetsenbord
bedraad, draadloos - QWERTY - NX Red Switches - US lay-out - TKL - USB 2.0 - bluetooth 5.1 - 2.4GHz - Zwart
Artikelnummer: 5586095
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Uniek gasketmount-ontwerp met drie lagen dempende foam voor een ongeëvenaarde typervaring
- Verbondenheid in drie modi: Bluetooth, 2.4GHz RF draadloos en USB-kabel
- Hot-swappable ROG NX mechanische schakelaars met pre-gelubriceerde stabilisatoren voor een vloeiende typervaring
Productomschrijving
Met de ROG Azoth heb je een unieke gamingervaring. Het toetsenbord is gemaakt van een metalen frame met gasket mount bevestiging en geluiddempend schuim, dit zorgt voor een stevige en comfortabele basis. De ROG NX mechanische schakelaars zijn pre-lubed en hot-swappable en de ROG Keyboard Stabilizer en de ROG PBT Doubleshot Keycaps zorgen samen voor een ongekende type-ervaring. Daarnaast is er een switch lube kit bijgeleverd zodat je langer van je type-ervaring kunt genieten. Verder beschikt het toetsenbord over een 2 inch OLED-scherm waarmee je de toetsenbordstatus en andere systeemparameters kunt weergeven. De ROG Azoth heeft ook een tri-mode verbinding met SpeedNova draadloze technologie die een stabiele, ononderbroken bijna-nul-latency gameplay biedt. Je kunt kiezen uit 2,4 GHz RF-modus (RGB en OLED uit) tot 2.000+ uur, Bluetooth-modus of bedrade USB-modus.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4711081875987 |
| Fabrikantcode | 90MP0316-BKUA01 |
| Artikelnummer | 5586095 |
| Merk | ASUS |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Toetsenbord |
| Aanbevolen gebruik | Gamen |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Aansluiting | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Toetsenbord toetsschakelaar | Mechanische keyswitch |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Taal toetsenbord | Amerikaans Engels |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Toetsenbord formaat | 75% |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Keycaps | Double shot |
| Toetsprofiel van computertoetsenbord | Low-profile |
| Windows-toetsen | Ja |
| Programmeerbare hot keys | Ja |
| Multimediatoetsen | Ja |
| Rollover | N-toets rollover |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Stemmingsrato | 1000 Hz |
| Ingebouwd geheugen | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
Design |
| Backlight | Ja |
| Backlight type | RGB LED |
| Backlight-kleur | Meerkleurig |
| Aanpasbare achtergrondverlichting | Ja |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Ergonomisch ontwerp | Ja |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | OLED |
Kenmerken |
| USB-connectortype | USB Type-A, USB Type-C |
| Snoerlengte | 2 m |
| Afneembare kabel | Ja |
| Hot-swap | Ja |
| Anti-ghosting | Ja |
Energie |
| Type stroombron | USB |
Muis |
| Inclusief muis | Nee |
Minimale systeemeisen |
| Ondersteunt Windows | Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | MacOS |
Gewicht en omvang |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 326 x 136 x 40 mm |
| Gewicht toetsenbord | 1860 g |
Inhoud van de verpakking |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Meegeleverde kabels | USB Type-A - USB Type-C |
| Gebruiksaanwijzing | |
| Garantiekaart | Ja |
Verpakking |
| Snelstartgids | Ja |
| Type verpakking | Doos |

