ASUS ROG CROSSHAIR X870E HERO - Moederbord
ATX - Socket AM5 - AMD X870 - DDR5 - Realtek Audio
Artikelnummer: 8599188
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
De ASUS ROG Crosshair X870E Hero is een krachtig moederbord voor gamers en professionals die het beste uit hun pc willen halen. Het bord is geschikt voor AMD Ryzen 7000-, 8000- en 9000-serie processors en ondersteunt tot 256 GB DDR5-geheugen. Dankzij slimme technologieën zoals NitroPath en AEMP worden geheugeninstellingen automatisch afgestemd voor optimale snelheid en stabiliteit. Bij Azerty vind je hiermee een toekomstbestendige basis voor een razendsnelle en betrouwbare computer.
Voor opslagmogelijkheden is het moederbord ruim uitgerust met vijf M.2-slots, waarvan drie met ondersteuning voor PCIe 5.0 en twee voor PCIe 4.0. Daarnaast zijn er een SlimSAS-aansluiting en vier SATA-poorten aanwezig. De twee PCIe 5.0 x16-slots maken het mogelijk om één of meerdere videokaarten te gebruiken, wat ideaal is voor veeleisende toepassingen zoals gamen of videobewerking.
De moderne aansluitingen maken dit bord extra compleet. Denk aan supersnelle USB4 Type-C-poorten, USB 20 Gbps-aansluitingen aan de voorzijde, Wi-Fi 7 en twee netwerkpoorten (2,5 Gb en 5 Gb). Met slimme functies zoals AI Overclocking, AI Cooling II en handige bouwhulpmiddelen stel je je systeem eenvoudig af op jouw wensen. De subtiele RGB-verlichting maakt het plaatje helemaal af.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4711387710302 |
| Fabrikantcode | 90MB1IE0-M0EAY0 |
| Artikelnummer | 8599188 |
| Merk | ASUS |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Processor |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processor socket | Socket AM5 |
| Supported processor sockets | Socket AM5 |
Geheugen |
| Ondersteunde geheugen types | DDR5-SDRAM |
| Aantal geheugenslots | 4 |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| ECC-compatibiliteit | ECC & Niet-ECC |
| Maximum intern geheugen | 192 GB |
| Niet gebufferd geheugen | Ja |
Opslag-controllers |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III, SlimSAS |
| Maximum aantal HDD's per behuizing | 5 |
| Aantal storage drives ondersteund | 10 |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 0,1,10,5 |
Grafisch |
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
Interne aansluitingen |
| USB 2.0 aansluitingen | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 2 |
| USB 3.2 Gen 2x2-aansluitingen | 2 |
| Aantal SATA III connectors | 4 |
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | Ja |
| ATX Power connector (24-pin) | Ja |
| Aansluiting voor CPU koeler | Ja |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 4 |
| EPS power connector (8-pin) | Ja |
| 12V vermogen-connector | Ja |
Aansluitingen achterzijde |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 6 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 2 |
| Aantal USB4 Gen 2x2 poorten | 2 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| S/PDIF-uitgang | Ja |
| WiFi-AP antenna jack | 1 |
Netwerk |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | 2.5 Gigabit Ethernet,5 Gigabit Ethernet |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
Kenmerken |
| Component voor | PC |
| Moederbord form factor | ATX |
| Moederbord chipset familie | AMD |
| Chipset moederbord | AMD X870E |
| Audiochip | Realtek ALC4082 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Ondersteunt Windows | Windows 11 |
Uitbreidingsmodules |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) sleuven | 4 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) sleuven | 2 |
| Aantal M.2 (M) slots | 5 |
BIOS |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Grootte BIOS-geheugen | 256 Mbit |
| Clear CMOS knop | Ja |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 370 mm |
| Diepte verpakking | 312 mm |
| Hoogte verpakking | 108 mm |
| Gewicht verpakking | 4265 g |
Technische details |
| Gewicht | 2546 g |
| Hoogte | 50 mm |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 305 |
| Diepte | 244 mm |
Inhoud van de verpakking |
| Meegeleverde kabels | SATA |
| Meegeleverde drivers | Ja |