be quiet! PURE POWER 13 M 1200W - Voeding
ATX12V 3.1, EPS12V 2.92 - Cybenetics ETA Gold 230V - 1200 Watt - Modulair - 100-240V - Actieve PFC - PCie 5.1 - zwart
Artikelnummer: 9518448
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- 80 Plus Gold efficiëntie tot 93,5% zorgt voor minder energieverlies.
- Native 12V-2x6 aansluiting levert tot 600W voor high-end videokaarten.
- Semi-passieve 120mm be quiet! ventilator zorgt voor uitzonderlijk stille werking.
- ATX 3.1 en PCIe 5.1 ondersteuning bieden maximale compatibiliteit met moderne GPU’s.
- Door het hoge vermogen minder geschikt voor energiezuinige of instap systemen.
Productomschrijving
De be quiet! Pure Power 13 M 1200W is een krachtige en toekomstbestendige voeding die volledig voldoet aan de ATX 3.1 standaard en PCIe 5.1 specificaties. Met 1200 watt continu vermogen en een krachtige single 12V rail is deze PSU ontworpen voor high-end gaming systemen en overgeklokte GPU’s. Dankzij de native 12V-2x6 aansluiting met maximaal 600W vermogen is deze voeding perfect geschikt voor de nieuwste generatie videokaarten. De 80 Plus Gold certificering met een efficiëntie tot 93,5% zorgt voor minder energieverlies en stabiele prestaties. Bij Azerty kies je met deze Pure Power 13 M voor maximale compatibiliteit en betrouwbaarheid.
De Pure Power 13 M maakt gebruik van LLC-technologie voor nauwkeurige spanningsregeling en optimale stabiliteit onder belasting. De semi-passieve 120mm be quiet! ventilator zorgt voor uitzonderlijk stille werking en schakelt alleen in wanneer extra koeling nodig is. Dit draagt bij aan een energiezuinige en stille systeemervaring.
Met één PCIe 5.1 12V-2x6 600W aansluiting en vier PCIe 6+2 connectors biedt deze voeding ruime ondersteuning voor high-end en overgeklokte videokaarten. De volledig modulaire bekabeling zorgt voor strak kabelmanagement en optimale airflow in je behuizing. Dankzij premium componenten en 10 jaar fabrieksgarantie investeer je in langdurige prestaties en zekerheid.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4260052193655 |
| Fabrikantcode | BP029EU |
| Artikelnummer | 9518448 |
| Merk | BE QUIET! |
| Link naar fabrikant |
Energie |
| Totaal vermogen | 1200 W |
| Piekvermogen | 1250 W |
| AC-ingangsspanning | 110 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Maximale ingangsstroom (@110V) | 15 A |
| Maximale ingangsstroom (@220V) | 7.5 A |
| Power factor | 0.97 |
| Power Factor Correctie (PFC) type | Actief |
| Aantal +12V rail(s) | 1 |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 120 W |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 1200 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 120 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 3.6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 15 W |
| Max huidige output (+3.3V) | 22 A |
| Max huidige output(+12V) | 100 A |
| Max huidige output (+5V) | 22 A |
| Max huidige output (-12V) | 0.3 A |
| Max huidige output (+5Vsb) | 3 A |
| Efficientie | 90.8 procent |
| Houd-tijd | 19.11 ms |
| Stroomspanning bescherming | Overstroom,Te hoog vermogen,Oververhitting,Kortsluiting,Surge & inrush protection (SIP),Overspanning,Onder spanning |
Poorten & interfaces |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Lengte stroomkabel moederbord | 550 mm |
| Aantal SATA power connectors | 6 |
| Lengte SATA-stroomkabel | 500,650,800,950 mm |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 2 |
| Lengte stroomkabel randapparaat (Molex) | 800,950 mm |
| EPS power connector (8-pin) | Ja |
| PCI Express power connectors (6+2 pin) | 4 |
| PCI Express voedingsconnectoren (12-pin) | 1 |
| Lengte PCI Express-stroomkabel | 600 mm |
| CPU P4 connector (4-pin) | 2 |
| CPU power connector (4+4 pin) | Ja |
| Lengte CPU-stroomkabel | 650 mm |
| Bekabelingstype | Volledig modulair |
| Aantal SATA stroomkabels | 2 |
Prestatie |
| Bedoeld voor | PC |
| Vormfactor van de voeding (PSU) | ATX |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Gold |
| ATX version | 3.1 |
| EPS version | 2.92 |
| Geluidsniveau | 32.3 dB |
| Bearing technologie | Gegroefd |
| Mean time between failures (MTBF) | 100000 uur |
Design |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type koeling | Actief |
| Ventilator diameter | 12 mm |
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Ventilator snelheid | 0 - 2700 RPM |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 85 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
Inhoud van de verpakking |
| Meegeleverde kabels | AC, CPU, PCIe, Peripheral (Molex), SATA |
Certificaten |
| Certificaten van naleving | RoHS,cTUVus,WEEE,CE,UKCA,Federal Communications Commission (FCC),CB,BSMI,RCM,CCC,TÜV mark,IRAM |
| Afgedankte Elektrische en Elektronische Apparatuur (AEEA) naleving | Ja |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 150 |
| Diepte | 160 mm |
| Hoogte | 86 mm |
| Gewicht | 2690 g |
Verpakking |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Handleidingtalen | Engels,Duits,Spaans,Pools,Oekraïens,Frans,Russisch |
| Breedte verpakking | 220 mm |
| Diepte verpakking | 284 mm |
| Hoogte verpakking | 100 mm |
| Gewicht verpakking | 3140 g |
| Type verpakking | Doos |
Technische details |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR,ErP |
Logistieke gegevens |
| (Binnenste) verzendverpakking lengte | 590 mm |
| Producten per (binnenste) verzendverpakking | 6 stuk(s) |
| (Binnenste) verzendverpakking hoogte | 245 mm |
| (Binnenste) verzendverpakking gewicht | 20840 g |
| (Binnenste) verzendverpakking breedte | 320 mm |
Overige specificaties |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Kabelbinders inbegrepen | Ja |