be quiet! PURE POWER 13 M 550W - Voeding
ATX12V 3.1, EPS12V 2.92 - Cybenetics ETA Gold 230V - 550 Watt - Modulair - 100-240V - Actieve PFC - PCie 5.1 - zwart
Artikelnummer: 9418793
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- ATX 3.1‑compliance en PCIe 5.1‑connector maken de voeding toekomstbestendig.
- Semi‑passieve 120 mm fan zorgt voor nagenoeg geruisloos gebruik bij lichte belasting.
- Zeer efficiënte 80 PLUS Gold‑certificering leidt tot lager energieverbruik en minder warmte.
- Volledig modulaire kabels bieden uitstekende flexibiliteit en gemakkelijk kabelmanagement.
- Door de uitgebreide specificaties en lange garantie is de prijs hoger dan bij instap‑PSU’s.
Productomschrijving
De be quiet! Pure Power 13 M BP024EU is een hoogwaardige 550 W voeding die tot circa 93,8 % efficiëntie behaalt dankzij 80 PLUS Gold‑certificering, wat zorgt voor een laag energieverbruik en koele werking. Azerty beveelt dit model aan voor gamers en content‑creators die stilte en overzicht in de behuizing belangrijk vinden, mede dankzij het volledig modulaire ontwerp en platte kabels.
Uitgerust met ATX 3.1‑specificatie en een native PCIe 5.1 12V‑2x6‑connector plus twee PCIe 6+2‑pin aansluitingen, is deze voeding klaar voor toekomstige en huidige krachtige grafische kaarten. De semi‑passieve 120 mm be quiet! fan blijft stil bij lage belasting en activeert bij hogere belasting voor optimale koeling zonder onnodig gelui.
Binnenin zorgen de LLC-topologie, single 12 V‑rail en geavanceerde spanningsstabilisatie voor betrouwbare prestaties, zelfs tijdens piekbelastingen.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4260052192160 |
| Fabrikantcode | BP024EU |
| Artikelnummer | 9418793 |
| Merk | BE QUIET! |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
| Productsoort | Gamen |
Energie |
| Totaal vermogen | 550 W |
| Piekvermogen | 600 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Maximale ingangsstroom (@110V) | 10 A |
| Maximale ingangsstroom (@220V) | 5 A |
| Power factor | 0.98 |
| Power Factor Correctie (PFC) type | Actief |
| Aantal +12V rail(s) | 1 |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 120 W |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 550 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 120 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 3.6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 15 W |
| Max huidige output (+3.3V) | 20 A |
| Max output current (+12V1) | 45.8 A |
| Max huidige output (+5V) | 20 A |
| Max huidige output (-12V) | 0.3 A |
| Max huidige output (+5Vsb) | 3 A |
| Efficientie | 92.1 procent |
| Houd-tijd | 21.68 ms |
| Stroomspanning bescherming | Overstroom,Te hoog vermogen,Oververhitting,Kortsluiting,Surge & inrush protection (SIP),Overspanning,Onder spanning |
Poorten & interfaces |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Lengte stroomkabel moederbord | 550 mm |
| Aantal SATA power connectors | 5 |
| Lengte SATA-stroomkabel | 500,650,800 mm |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 2 |
| Lengte stroomkabel randapparaat (Molex) | 800,950 mm |
| PCI Express power connectors (6+2 pin) | 2 |
| PCI Express voedingsconnectoren (12-pin) | 1 |
| CPU P4 connector (4-pin) | 2 |
| CPU power connector (4+4 pin) | Ja |
| Lengte CPU-stroomkabel | 650 mm |
| Bekabelingstype | Volledig modulair |
Prestatie |
| Bedoeld voor | PC |
| Vormfactor van de voeding (PSU) | ATX |
| 80 PLUS certificatie | Cybenetics Gold |
| ATX version | 3.1 |
| EPS version | 2.92 |
| Geluidsniveau | 20.8 dB |
| Bearing technologie | Gegroefd |
| Mean time between failures (MTBF) | 100000 uur |
Design |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type koeling | Actief |
| Ventilator diameter | 12 mm |
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Ventilator snelheid | 0 - 1800 RPM |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
Inhoud van de verpakking |
| Meegeleverde kabels | AC, CPU, PCIe, Peripheral (Molex), SATA |
Certificaten |
| Certificaten van naleving | RoHS |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 150 |
| Diepte | 160 mm |
| Hoogte | 86 mm |
| Gewicht | 2230 g |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 210 mm |
| Diepte verpakking | 320 mm |
| Hoogte verpakking | 133 mm |
| Gewicht verpakking | 3000 g |
Technische details |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
Logistieke gegevens |
| (Binnenste) verzendverpakking lengte | 580 mm |
| Producten per (binnenste) verzendverpakking | 6 stuk(s) |
| (Binnenste) verzendverpakking hoogte | 233 mm |
| (Binnenste) verzendverpakking gewicht | 17900 g |
| (Binnenste) verzendverpakking breedte | 325 mm |
Overige specificaties |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Kabelbinders inbegrepen | Ja |