be quiet! Silent Loop 3 360mm - Waterkoeler
radiator formaat: 360 mm - voor Intel: LGA 1851, 1700, 1200, 115X - AMD AM5, AM4 - 3x Silent Wings 4 120mm PWM high-speed fans - zwart
Artikelnummer: 9164771
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Uiterst hoge koelprestaties.
- Elegante premium ontwerp met discrete ARGB-verlichting.
- Krachtig 3-chamber pompontwerp vermindert turbulentie en geluid aanzienlijk.
- Eenvoudig te bereiken bijvulpunt en meegeleverde koelvloeistoffles voor een lange levensduur.
- 3 Silent Wings 4 120mm PWM hoge snelheid ventilatoren met radiatorhoeken voor vrijwel geruisloze werking.
Productomschrijving
De Silent Loop 3 360mm is de vrijwel geruisloze en enorm hoog presterende All-in-One waterkoelingseenheid met geavanceerde technologie.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4260052192542 |
| Fabrikantcode | BW025 |
| Artikelnummer | 9164771 |
| Merk | BE QUIET! |
| Link naar fabrikant |
Prestatie |
| Geschikte locatie | Processor |
| Soort | Alles-in-één vloeistofkoeler |
| Ventilator diameter | 12 mm |
| Supported processor sockets | LGA 1200 (Socket H5),LGA 1150 (Socket H3),Socket TR4,LGA 1851,Socket AM4,Socket AM5,LGA 1700,LGA 1155 (Socket H2),Socket TR5,LGA 1151 (Socket H4) |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 19.8 dB |
| Geluidsniveau (hoge snelheid | 38.8 dB |
| Maximum luchtstroom | 76.7 cfm |
| Luchtstroom | 130.3 m³/uur |
| Maximum luchtdruk | 3.96 mmH2O |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | Ja |
| Type lager | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| Pompconnector | 4-pin |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Pomp motor snelheid | 3500 RPM |
| Pomp motor snelheid (min) | 1700 RPM |
| Pomp motor snelheid (max) | 3500 RPM |
| Fan snelheid (max) | 2500 RPM |
| Ventilator gemiddelde storingsinterval (MTTF) | 300000 uur |
Design |
| Kleur van het product | Zwart |
| Radiator materiaal | Aluminium |
| Basis plaat materiaal | Koper |
| Aantal ventilatoren | 3 ventilator(en) |
| Verlichtings-led | Ja |
| Kleur van de verlichting | Multi |
| Type ledaansluiting | 3-pin |
| Fan connector | 4-pin |
Energie |
| Stroomverbruik ventilatie | 3.6 W |
| Ledvoltage | 5 V |
| Fan stroom | 0.3 A |
| Fan voltage | 12 V |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 120 |
| Radiator breedte | 360 mm |
| Radiator diepte | 397 mm |
| Radiator hoogte | 27 mm |
| Buis lengte | 400 mm |
| Diepte | 52 mm |
| Breedte waterblok | 80 mm |
| Diepte waterblok | 56 |
| Hoogte waterblok | 93.5 mm |
| Hoogte | 397 mm |
| Gewicht | 1770 g |
| Maten ventilator (b x d x h) | 120 x 120 x 25 mm |
| Snoerlengte | 0.5 m |
| Breedte verpakking | 206 mm |
| Diepte verpakking | 461 mm |
| Hoogte verpakking | 138 mm |
| Gewicht verpakking | 3000 g |
Technische details |
| Garantieperiode | 3 Jaar |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Duurzaamheidscertificaten | Triman |
Inhoud van de verpakking |
| Type verpakking | Doos |
| Montage gereedschap | Ja |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| CPU-houder | Ja |
Overige specificaties |
| Koelpasta | Ja |
Logistieke gegevens |
| Producten per (binnenste) verzendverpakking | 4 stuk(s) |
| (Binnenste) verzendverpakking breedte | 430 mm |
| (Binnenste) verzendverpakking lengte | 476 mm |
| (Binnenste) verzendverpakking hoogte | 336 mm |
| (Binnenste) verzendverpakking gewicht | 13200 g |