be quiet! Silent Wings Pro 4 PWM White - Ventilator
140mm - 97.4 cfm - 2400 rpm - 36.8 dBA - FDB - 4-pin PWM - wit
Artikelnummer: 7464574
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Vrijwel onhoorbare werking bij normale snelheid.
- Individuele montagesystemen voor gebruik als kastventilator of met een radiator.
- Geoptimaliseerde ventilatorbladen voor de hoogste prestaties op radiatoren en koellichamen.
- Met de snelheidsschakelaar kan de maximale PWM-snelheid worden gewijzigd tussen gemiddelde snelheid, hoge snelheid en ultrahoge snelheid (tot 2400 rpm)
- 6-polige ventilatormotor en vloeistofdynamische lagering voor minder trillingen en een zeer soepele werking.
Productomschrijving
De witte be quiet! Silent Wings Pro 4 PWM 140 mm is geschikt voor vele toepassingsgebieden, zoals radiatoren, koellichamen, pc-behuizingen, high-end pc-systemen en de meest veeleisende grafische toepassingen. De geoptimaliseerde fanbladen garanderen de beste prestaties op radiatoren en koellichamen. Met de snelheidsschakelaar kan de maximale PWM-snelheid worden gewijzigd tussen gemiddelde snelheid, hoge snelheid en ultrahoge snelheid (tot 3000 omw/min). De kleine afstand tussen frame en fanbladen en de trechtervormige luchtuitlaten zorgen voor een maximale luchtdruk. Op normale snelheid is de fan bijna onhoorbaar. De 6-polige motor en het Fluid Dynamic lager zorgen voor een trillingsarme en stille werking. Individuele montagemogelijkheden bieden de mogelijkheid van gebruik op radiatoren en koellichamen of als casefan.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4260052191101 |
| Fabrikantcode | BL119 |
| Artikelnummer | 7464574 |
| Merk | BE QUIET! |
| Link naar fabrikant |
Prestatie |
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Soort | Ventilator |
| Ventilator diameter | 14 mm |
| Geluidsniveau (hoge snelheid | 36.8 dB |
| Maximum luchtstroom | 97.4 cfm |
| Luchtstroom | 165.5 m³/uur |
| Maximum luchtdruk | 3.64 mmH2O |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | Ja |
| Type lager | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| Geluidsniveau ventilatie (max) | 36.8 dB |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Fan snelheid (max) | 2400 RPM |
| Ventilator gemiddelde storingsinterval (MTTF) | 300000 uur |
Design |
| Kleur van het product | Wit |
| Fan connector | 4-pin |
Energie |
| Spanning | 7 - 13.2 V |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Stroomverbruik ventilatie | 6 W |
| Nominale netspanning | 0.5 A |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 140 |
| Diepte | 140 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Gewicht | 258 g |
| Snoerlengte | 0.5 m |
| Breedte verpakking | 156 mm |
| Diepte verpakking | 206.5 mm |
| Hoogte verpakking | 31 mm |
| Gewicht verpakking | 450 g |
Technische details |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Duurzaamheidscertificaten | Triman |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
Inhoud van de verpakking |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Aantal schroeven | 4 |
Logistieke gegevens |
| (Binnenste) verzendverpakking breedte | 317 mm |
| (Binnenste) verzendverpakking lengte | 463 mm |
| (Binnenste) verzendverpakking hoogte | 388 mm |
| (Binnenste) verzendverpakking gewicht | 15540 g |