BenQ TK700 - DLP-projector
3D - 3200 ANSI lumens - 3840 x 2160 - 16:9 - 4K
Artikelnummer: 4652414
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4718755087073 |
| Fabrikantcode | 9H.JPK77.17E |
| Artikelnummer | 4652414 |
| Merk | BENQ |
| Link naar fabrikant |
Projector |
| Projector helderheid | 3200 ANSI lumens |
| Projectietechnologie | DLP |
| Projector native resolution | UHD 4K (3840x2160) |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Frequentiebereik horizontaal | 15 - 135 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 23 - 120 Hz |
| Keystone correctie, verticaal | -30 - 30 ° |
| Keystone correctie, horizontaal | -30 - 30 ° |
| Matrix type | DMD |
| Matrix grootte | 0.47 " |
Lichtbron |
| Type lichtbron | Lamp |
| Levensduur van de lichtbron | 4000 uur |
| Levensduur van de lichtbron (besparingsmodus) | 15000 uur |
| Lampvermogen | 240 W |
| Aantal lampen | 1 lampen |
Lenssysteem |
| Brandpuntbereik | 11.9 - 15.5 mm |
| Diafragma (F-F) | 1,94 - 2,12 |
| Zoomcapaciteit | Ja |
| Zoomverhouding | 1.3:1 |
| Throw ratio | 1.127~1.46 |
| Off-set | 110 procent |
Video |
| 3D | Ja |
| Ondersteunde grafische resoluties | 640 x 480 (VGA),3840 x 2160 |
| Ondersteunde video-modi | 1080p |
Poorten & interfaces |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| HDMI versie | 2.0b |
| DVI-poort | Nee |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Soort serieële aansluiting | RS-232 |
| Common interface Plus (CI+) | Nee |
| Ingang stroom | Ja |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
Netwerk |
| Smart TV | Nee |
| Ethernet LAN | Nee |
Opslagmedia |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
Kenmerken |
| Interactief | Nee |
| Geluidsniveau | 34 dB |
| Geluidsniveau (spaarzame modus) | 28 dB |
| HDCP | Ja |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10 (HDR10),Hybrid Log-Gamma (HLG) |
Multimedia |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 5 W |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 1 |
Design |
| Type product | Projector met normale projectieafstand |
| Markt positionering | Gamen |
| Kleur van het product | Zwart |
| Plaatsing | Desktop |
Energie |
| Stroombron | AC |
| Stroomverbruik (typisch) | 310 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0.5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 90 procent |
Gewicht en omvang |
| Gewicht | 3100 g |
| Breedte | 312 |
| Diepte | 246 mm |
| Hoogte | 110 mm |
Inhoud van de verpakking |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Afstandsbediening | IR |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85286200 |
Overige specificaties |
| Einddatum beveiligingsupdates | 31/12/2025 |