Canon PIXMA G3590 MegaTank - Multifunctionele printer
kleur - inktjet - hervulbaar - Legal (216 x 356 mm)A4 (210 x 297 mm) (origineel) - A4Legal (doorsnede) - maximaal 11 vel per minuut (printend) - 100 vellen - USB 2.0, Wi-Fi(ac)
Artikelnummer: 8998737
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4549292235098 |
| Fabrikantcode | 6706C006 |
| Artikelnummer | 8998737 |
| Merk | CANON |
| Link naar fabrikant |
Printsnelheid |
| Printtechnologie | Inkjet |
| Printen | Afdrukken in kleur |
| Duplex printen | Ja |
| Modus voor dubbelzijdig afdrukken | Auto |
| Maximale resolutie | 4800 x 1200 dpi |
| Afdruksnelheid (ISO/IEC 24734) zwart-wit | 11 ipm |
| Afdruksnelheid (ISO/IEC 24734) kleur | 6 ipm |
| Afdruksnelheid (ISO / IEC 24734) zwart | 11 ppm |
| Afdruksnelheid (ISO / IEC 24734) kleur | 6 ppm |
| Zuinig printen | Ja |
| Printen zonder witranden | Ja |
Kopiëren |
| Kopiëren | Kopiëren in kleur |
| Dubbelzijdig kopiëren | Nee |
| Modus voor dubbelzijdig kopiëren | Auto |
| Tijd tot eerste kopie (kleur, normaal) tot max. | 23 s |
| Maximaal aantal kopieën | 99 kopieën |
| Kopieën vergroten/verkleinen | 25 - 400 procent |
| N-in-1 kopieerfunctie | Ja |
| N-in-1 copy function (N=) | 2,4 |
Scannen |
| Scannen | Scannen in kleur |
| Duplex scannen | Nee |
| Modus voor dubbelzijdig scannen | Handmatig |
| Optische scanresolutie | 600 x 1200 dpi |
| Soort scanner | Flatbed scanner |
| Scantechnologie | CIS |
| Scan naar | Cloud |
| Kleurdiepte invoer | 16 Bit |
| Kleurdiepte uitvoer | 8 Bit |
| Grijswaardendiepte-input | 16 Bit |
| Uitvoer grijsschaaldiepte | 8 Bit |
Faxen |
| Faxen | Nee |
Kenmerken |
| Duplex functies | Printen |
| Inkttanksysteem | Ja |
| Aantal printcartridges | 4 |
| Printkleuren | Zwart, Cyaan, Magenta, Geel |
| Land van herkomst | Vietnam |
| Vervangende cartridges | GI-51 PGBK, GI-51 C, GI-51 M, GI-51 Y |
Invoer- & uitvoercapaciteit |
| Totaal aantal invoerladen | 1 |
| Totale invoercapaciteit | 100 vel |
Papier |
| Maximale ISO A-series papierformaat | A4 |
| Maximale printafmetingen | 216 x 1200 mm |
| Papierlade mediatypen | Enveloppen,Glanzend papier,Hoge resolutie papier,Matpapier,Fotopapier,Normaal papier,Half-glanzend papier,Iron-on Overzettingen |
| ISO A-series afmetingen (A0...A9) | A4,A6,A5 |
| ISO B-series afmetingen (B0...B9) | B5 |
| Non-ISO print papierafmetingen | Letter,Executive,Legal |
| Afmetingen enveloppen | Com-10,DL,C5 |
| Foto papier afmetingen | 10x15,13x18,18x25,20x25 cm |
| Media-afmetingen voor afdrukken zonder witrand | 10x15,A4,13x18,Letter,20x25 |
| Aangepaste mediabreedte | 55 - 216 mm |
| Aangepaste medialengte | 89 - 1200 mm |
| Papierlade mediagewicht | 64 - 105 g/m² |
Poorten & interfaces |
| Direct printen | Ja |
| USB-poort | Ja |
| USB-connector | USB Type-B |
Netwerk |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | SNMP |
| Ondersteunde network protocollen (IPv4) | Y |
| Ondersteunde network protocollen (IPv6) | Y |
| Beheerprotocollen | SNMP, HTTP, TCP/IP (IPv4/IPv6) |
| Mobiele printing technologieën | Mopria Print Service,Apple AirPrint,PIXMA Cloud Link |
Prestatie |
| Geluidsdrukniveau (afdrukken) | 49 dB |
Design |
| Kleur van het product | Zwart |
| Markt positionering | Thuis & kantoor |
| Ingebouwd display | Ja |
| Beeldscherm | LCD |
| Beeldschermdiagonaal | 2.7 " |
| Kleurenscherm | Ja |
Energie |
| Gemiddeld stroomverbruik tijdens Kopiëren | 18 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 1.5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0.1 W |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0.22 kWh/week |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
Minimale systeemeisen |
| Ondersteunt Windows | Windows 10,Windows 8.1,Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 12.0 Monterey,Mac OS X 10.15 Catalina,Mac OS X 10.15.3 Catalina,Mac OS X 11.0 Big Sur,Mac OS X 10.9 Mavericks,Mac OS X 10.8 Mountain Lion,Mac OS X 10.7 Lion,Mac OS X 10.2 Jaguar,Mac OS X 10.5 Leopard,Mac OS X 10.4 Tijger,Mac OS X 10.3 Panther,Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2019,Windows Server 2008 R2,Windows Server 2012 R2,Windows Server 2022,Windows Server 2016 |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | iOS,Android |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 416 |
| Diepte | 555 mm |
| Hoogte | 268 mm |
| Gewicht | 6500 g |
Inhoud van de verpakking |
| Cartridge(s) meegeleverd | Ja |
| Capaciteit meegeleverde cartridge (zwart) | 6000 pagina's |
| Capaciteit meegeleverde cartridge (kleur) | 7700 pagina's |
| Inbegrepen cartridgecapaciteit (spaarstand, zwart) | 7600 pagina's |
| Inbegrepen cartridgecapaciteit (spaarstand, CMY) | 8100 pagina's |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Inclusief netsnoer | Ja |
| Meegeleverde software | Printer Driver, IJ Printer Assistant Tool |