DIGITUS - Verbindingskabel
RJ-45 (M) naar RJ-45 (M) - 7 m - SFTP - CAT 6a - afgeschermd, halogeenvrij, zonder haken - blauw
Artikelnummer: 2404924
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4016032327554 |
| Fabrikantcode | DK-1644-A-070/B |
| Artikelnummer | 2404924 |
| Merk | DIGITUS |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| Snoerlengte | 7 m |
| Aansluiting 1 | RJ-45 |
| Aansluiting 2 | RJ-12 |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Kleur van het product | |
| Materiaal buitenmantel | Halogeenvrij |
| AWG draad omvang | 26/7 |
| Land van herkomst | China |
| Aantal per verpakking | 1 |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Diepte verpakking | 28 mm |
| Gewicht verpakking | 254 g |
| Verpakkingsvolume | 1436.4 cm³ |
| Type verpakking | Polybag |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Code UK-handelstarief | 85444210 |