Epson EB-L530U - 3LCD-projector
5200 lumens (wit) - 5200 lumens (kleur) - WUXGA (1920 x 1200) - 16:10 - 1080p - 802.11abgnac draadloos LAN Miracast - wit
Artikelnummer: 4549496
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 8715946695334 |
| Fabrikantcode | V11HA27040 |
| Artikelnummer | 4549496 |
| Merk | EPSON |
| Link naar fabrikant |
Projector |
| Projector helderheid | 5200 ANSI lumens |
| Projectietechnologie | 3LCD |
| Projector native resolution | WUXGA (1920x1200) |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Smartphoneprojector | Nee |
| Geschikt voor schermmaten | 1270 - 12700 " |
| Projectie-afstand objectief | 1,44 - 23,8 m |
| Projectie afstand (breed) | 1,4 - 14,8 m |
| Projectie afstand (tele) | 2,4 - 23,8 m |
| Aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Projector helderheid (spaarzame modus) | 3640 ANSI lumens |
| Keystone correctie, verticaal | -30 - 30 ° |
| Keystone correctie, horizontaal | -30 - 30 ° |
| Matrix grootte | 0.67 " |
Lichtbron |
| Type lichtbron | Laser |
| Levensduur van de lichtbron | 20000 uur |
| Levensduur van de lichtbron (besparingsmodus) | 30000 uur |
Lenssysteem |
| Focus | Handmatig |
| Brandpuntbereik | 20 - 31.8 mm |
| Diafragma (F-F) | 1,5 - 1,7 |
| Zoomcapaciteit | Ja |
| Zoom type | Handmatig |
| Zoomverhouding | 1.6:1 |
| Throw ratio | 1.35 - 2.2:1 |
| Horizontale lens verplaatsingsbereik | -20 - 20 procent |
| Verticale lens verplaatsingsbereik | -50 - 50 procent |
Video |
| Volledige HD | Ja |
| Video kleurenmodi | Bioscoop,Dynamisch,Presentatie,sRGB,DICOM-simulatiemodus,Multi-projection |
| Videobewerking | 10 Bit |
Poorten & interfaces |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 2 |
| Aantal HDMI-poorten | 3 |
| HDMI-connector type | Volledige grootte |
| DVI-poort | Nee |
| HDBaseT-poort | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal poorten USB 2.0 Type-B | 1 |
| Soort serieële aansluiting | RS-232C |
| PC audio ingang | Ja |
| PC Audio-uitgang | Ja |
| Ingang stroom | Ja |
Netwerk |
| Smart TV | Nee |
| Ethernet LAN | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,802.11a |
| Miracast | Ja |
Opslagmedia |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
Kenmerken |
| Interactief | Nee |
| Geluidsniveau | 31 dB |
| Geluidsniveau (spaarzame modus) | 23 dB |
| HDCP | Ja |
| Land van herkomst | Filipijnen |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
Multimedia |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 1 |
Design |
| Type product | Projector met normale projectieafstand |
| Markt positionering | Presentatie |
| Kleur van het product | Wit |
| Plaatsing | Plafond, Desktop |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
Beeldscherm |
| Ingebouwd display | Nee |
Energie |
| Stroombron | AC |
| Stroomverbruik (typisch) | 293 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0.3 W |
| Verbruik (modus Economisch) | 223 W |
| AC-ingangsspanning | 100-240 |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
Software |
| Softwaresupport | via: Crestron Integrated Partner, Extron IP Link, Extron XTP, AMX Device Discovery, Control4 Simple Device Discovery Protocol |
Eisen aan de omgeving |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 90 procent |
Gewicht en omvang |
| Gewicht | 8200 g |
| Breedte | 440 |
| Diepte | 339 mm |
| Hoogte | 136 mm |
| Breedte verpakking | 540 mm |
| Diepte verpakking | 565 mm |
| Hoogte verpakking | 210 mm |
| Gewicht verpakking | 12028 g |
Inhoud van de verpakking |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Inclusief WLAN-adapter | Ja |
| Garantiekaart | Ja |
Technische details |
| Duurzaamheidscertificaten | TCO |
Logistieke gegevens |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85286200 |
| Pallet brutogewicht | 0 g |
| Producten per pallet (UK) | 14 stuk(s) |
| Producten per pallet | 14 stuk(s) |
| Palletgewicht (UK) | 0 g |
Overige specificaties |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | HTTPS, IPv6, SNMP, ESC/VP.net, PJLink |