FUJITSU PLAN CP Intel I350-T4 - Netwerkadapter
PCIe 2.1 x4 laag profiel - Gigabit Ethernet x 4 - voor PRIMERGY CX2550 M5, CX2560 M5, RX2520 M5, RX2530 M5, RX2530 M6, RX2540 M6, TX2550 M5
Artikelnummer: 804923
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4053026551755 |
| Fabrikantcode | S26361-F4610-L504 |
| Artikelnummer | 804923 |
| Merk | FUJITSU |
| Link naar fabrikant |
Poorten & interfaces |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Hostinterface | PCI Express |
| Interface | Ethernet |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
| PCI versie | 2.1 |
Netwerk |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 1000 Mbit/s |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3z,IEEE 802.1as,IEEE 802.3az,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3i |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000BaseT(X) |
| Wake-on-LAN | Ja |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | iSCSI |
| LAN controller | Intel® I350 |
Design |
| Intern | Ja |
| Component voor | Server |
| Chipset | Intel® I350-AM4 |
| LED-indicatoren | Ja |
Energie |
| Stroomverbruik (typisch) | 5 W |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 55 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
Overige specificaties |
| Datastroombeheer | Ja |