GIGABYTE MC62-G40 - Moederbord
AMD - WRX80 Socket - SSI - CEB
Artikelnummer: 4955005
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Voor professionele workstationgebruikers die visuele effecten ontwerpen of renderen, is er de AMD Ryzen™ Threadripper™ PRO. Engineering, datawetenschap en olie- en gasexploratie behoren tot de gebieden die het hoogst mogelijke CPU-platform nodig hebben om de grote hoeveelheden gegevens op een efficiënte manier te verwerken.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4719331822927 |
| Fabrikantcode | 9MC62G40NR-00 |
| Artikelnummer | 4955005 |
| Merk | GIGABYTE |
| Link naar fabrikant |
Processor |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processor socket | Socket sWRX8 |
| Compatibele processors | AMD Ryzen Threadripper PRO 3000 WX-Series |
| Max. aantal SMP-processoren | 1 |
Geheugen |
| Ondersteunde geheugen types | DDR4-SDRAM |
| Aantal geheugenslots | 8 |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Geheugen kanaal | Achtkanaals |
| ECC-compatibiliteit | ECC & Niet-ECC |
| Supported memory clock speeds | 2133,2400,2666,2933,3200 MHz |
| Maximum intern geheugen | 2000 GB |
| Niet gebufferd geheugen | Ja |
Opslag-controllers |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 0,1,10,5 |
Grafisch |
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| Maximum resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| On-board graphics adapter model | Aspeed AST2600 |
Interne aansluitingen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 2 |
| Aantal SATA III connectors | 4 |
| Voorpaneel-connector | Ja |
| ATX Power connector (24-pin) | Ja |
| Aansluiting voor CPU koeler | Ja |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 8 |
| TPM connector | Ja |
| COM aansluitingen | 1 |
| 12V vermogen-connector | Ja |
Aansluitingen achterzijde |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 4 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 3 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
Netwerk |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet,10 Gigabit Ethernet |
| LAN controller | Intel I210,Intel® X550-AT2 |
| Wifi | Nee |
Kenmerken |
| Component voor | Server |
| Moederbord form factor | SSI CEB |
| Moederbord chipset familie | AMD |
| Chipset moederbord | AMD WRX80 |
| Audiochip | Realtek ALC4080 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Ondersteunt Linux | Ubuntu 20.04 LTS |
| Ondersteunt Windows | Windows 10 x64 |
Uitbreidingsmodules |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) sleuven | 7 |
| Aantal M.2 (M) slots | 2 |
Eisen aan de omgeving |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 60 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 - 95 procent |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 305 |
| Diepte | 267 mm |
Inhoud van de verpakking |
| Meegeleverde kabels | SATA |