GIGABYTE R182-Z91 (rev. 100) - Server
rack-uitvoering - 1U - 2-weg - zonder CPU tot - RAM 0 GB - SATAPCI Express - hot-swap (verwisselbaar zonder uitschakelen) 2.5" station(s) - geen HDD - AST2500 - Gigabit Ethernet - geen OS - monitor: geen
Artikelnummer: 4954547
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4719331191184 |
| Fabrikantcode | 6NR182Z91MR-00 |
| Artikelnummer | 4954547 |
| Merk | GIGABYTE |
| Link naar fabrikant |
Processor |
| Type processor | Nee |
| Processor socket | Socket SP3 |
| Processorfamilie | AMD |
| Aantal ondersteunde processoren | 2 |
| Compatibele processors | AMD EPYC |
Geheugen |
| Aantal DIMM sloten | 32 |
| Ondersteunde geheugen types | DDR4-SDRAM |
| Maximum intern geheugen | 128 GB |
| Maximum UDIMM geheugen | 64 GB |
| Ondersteunende RDIMM klok snelheden | 2933,3200 MHz |
| Geheugen kanaal | Achtkanaals |
Opslagmedia |
| Aantal storage drives ondersteund | 10 |
| Hot-swap HDD bays | Ja |
| Aantal 2.5" bays | 8 |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA, Serial Attached SCSI (SAS) |
Grafisch |
| On-board graphics adapter model | Aspeed AST2500 |
Netwerk |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 |
| LAN controller | Intel® I350-AM2 |
Poorten & interfaces |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
Uitbreidingsmodules |
| PCI Express x16 slots | 2 |
| Aantal M.2 (M) slots | 1 |
Kenmerken |
| Backplanes ondersteund | Ja |
| Compatibele besturingssystemen | Windows Server 2016 Windows Server 2019 Red Hat Enterprise Linux 7.6 ( x64)+ Red Hat Enterprise Linux 8.0 ( x64)+ SUSE Linux Enterprise Server 12 SP4 ( x64)+ SUSE Linux Enterprise Server 15 SP1 ( x64)+ Ubuntu 16.04.6 LTS (x64)+ Ubuntu 18.04.3 LTS (x64)+ VMware ESXi 6.5 EP15+ VMware ESXi 6.7 Update3+ |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84714100 |
Design |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | LAN,HDD,Systeem |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Reset button | Ja |
| Aantal ventilatoren | 8 ventilator(en) |
| Ventilator diameter | 40 mm |
Energie |
| Netvoeding | 1200 W |
| Aantal hoofdvoedingen | 2 |
| Redundante voeding | Ja |
| Aantal geïnstalleerde redundante voedingen | 2 |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Stroom | 12 - 7 A |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Platinum |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 - 80 procent |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 60 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 - 95 procent |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 438 |
| Gewicht | 13000 g |
| Hoogte | 43.5 mm |
| Diepte | 730 mm |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 985 mm |
| Diepte verpakking | 588 mm |
| Hoogte verpakking | 250 mm |
| Gewicht verpakking | 22000 g |