Da-Lite Tensioned DescenderPro - Projectiescherm
aan het plafond monteerbaar, monteerbaar aan muur - gemotoriseerd - 230 V - 106.69" (271 cm) - 16:10 - HD Progressive 1.3 - RAL 9016
Artikelnummer: 3758260
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 8700101067187 |
| Fabrikantcode | 10106718 |
| Artikelnummer | 3758260 |
| Merk | LEGRAND |
| Link naar fabrikant |
Prestatie |
| Diagonaal | 106.69 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Zichtbare schermhoogte (h) | 1440 mm |
| Zichtbare schermbreedte (b) | 2300 |
| Diagonaal | 271 cm |
| Totale grootte van het scherm (hoogte x breedte) | 154 x 240 cm |
| Type aandrijving | Gemotoriseerd |
| Frequentiebereik | 433 Hz |
| Schermoppervlak | HD Progressive 1.3 |
| Formaat | Groothoek |
| Spanscherm | Ja |
| Schermgain | 1,3 |
| Kijkhoek | 150 |
| Certificering | ISO 14001, ISO 9001, REACH, RoHS, WEEE, GreenGuard |
Design |
| Montagewijze | Plafond |
| Randen | Ja |
| Grenzen | 50 mm |
| Black drop | 300 mm |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kleur behuizing | Aluminium |
| Materiaal | Vinyl |
Gewicht en omvang |
| Case L1 | 2778 mm |
| Case L2 | 2748 mm |
| Case L3 | 2729 mm |
| Case L4 | 2525 mm |
Verpakking |
| Aantal per verpakking | 1 |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 90106000 |