HP 81A - Tonercartridge
Zwart - voor HP LaserJet E52645, M605, M630 HP LaserJet Enterprise M604, M605, M606, M630, M632 HP OfficeJet Pro 8730
Artikelnummer: 728444
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 887758147894 |
| Fabrikantcode | CF281A |
| Artikelnummer | 728444 |
| Merk | HP |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| Soort | Origineel |
| Printkleuren | Zwart |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Compatibiliteit | HP 81 tonercartridges werken met: HP LaserJet Enterprise M604, M605, M606, M630, M632 HP LaserJet M605, M630 HP OfficeJet Pro 8730 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Zwarte toner paginaopbrengst | 10500 |
| OEM-code | CF281A |
| Totale hoeveelheid gerecycled materiaal gebruikt voor het maken van | 16 procent |
| Land van herkomst | Japan,China |
| HP-segment | Bedrijf |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 32,5 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 40 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 - 80 procent |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 391 |
| Diepte | 193 mm |
| Hoogte | 300 mm |
| Gewicht | 1710 g |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 391 mm |
| Diepte verpakking | 193 mm |
| Hoogte verpakking | 300 mm |
| Gewicht verpakking | 2470 g |
| Type verpakking | Doos |
Brand-specifieke functies |
| 887758147894 |
Technische details |
| Inhoud | 1 cartridge |
Overige specificaties |
| Printtechnologie | Laserprinten |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Maximum aantal stapelbare verpakkingen | 12 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakkingen per palletlaag (EU) | 12 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 131.7 g |
| Palletgewicht (EU) | 109.4 g |
| Lagen per pallet | 3 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 15 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 45 stuk(s) |
| Producten per pallet | 45 stuk(s) |
| Producten per pallet (EU) | 36 stuk(s) |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1173 x 965 x 1044 mm |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 289.5 lbs |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1173,5 x 965,2 x 1043,9 " |
| Afmetingen Europese pallet (b x d x h) | 1173 x 772 x 1049 mm |