HP Color LaserJet Pro 3202dn - Printer
kleur - Dubbelzijdig - laser - A4Legal - 600 x 600 dpi - maximaal 25 ppm (mono) maximaal 25 ppm (kleur) -capaciteit: 251 vellen - Gigabit LAN, USB 2.0
Artikelnummer: 7457052
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
De HP Color LaserJet Pro 3202dn is een compacte kleurenlaserprinter die snelheid, kwaliteit en veiligheid combineert in één betrouwbaar apparaat. Met een printsnelheid tot 25 pagina’s per minuut en automatische dubbelzijdige afdruk bespaar je tijd én papier. Dankzij de krachtige 1,2 GHz processor en 256 MB geheugen verwerkt deze printer moeiteloos complexe taken, terwijl de eerste pagina binnen enkele seconden wordt afgedrukt. De 3202dn maakt gebruik van HP TerraJet-toners, die energiezuinig werken en levendige kleuren produceren. Voor zakelijke omgevingen biedt HP Wolf Pro Security bescherming tegen bedreigingen en zorgt de geïntegreerde Ethernet- en USB 2.0-aansluiting voor een stabiele netwerkintegratie.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 0196548369119 |
| Fabrikantcode | 8D7L0A#B19 |
| Artikelnummer | 7457052 |
| Merk | HP |
| Link naar fabrikant |
Printsnelheid |
| Kleur | Ja |
| Printtechnologie | Laser |
| Duplex printen | Ja |
| Modus voor dubbelzijdig afdrukken | Auto |
| Maximale resolutie | 600 x 600 dpi |
| Afdruk Resolutie in kleur | 600 x 600 dpi |
| Afdrukresolutie zwart | 600 x 600 dpi |
| Printsnelheid (zwart, standaardkwaliteit, A4/US Letter) | 25 ppm |
| Printsnelheid (kleur, standaard, A4/US Letter) | 25 ppm |
| Opwarmtijd | 55 s |
| Tijdsduur tot de eerste pagina (zwart, normaal) | 10.9 s |
Kenmerken |
| Gebruiksindicatie (maximaal) | 40000 pagina's per maand |
| Aanbevolen gebruiksindicatie | 150 - 2500 pagina's per maand |
| Printkleuren | Zwart,Cyaan,Magenta,Geel |
| Aantal printcartridges | 4 |
| Paginabeschrijving talen | PCL 6,PDF,PCL 5,JPEG,PCLm,URF,PWG,PostScript |
| Printerlettertypen | Scalable,TrueType |
| Land van herkomst | Vietnam |
| Vervangende cartridges | HP 219A originele zwarte LaserJet-tonercartridge (ca. 1300 pagina's) W2190A; HP 219A originele cyaan LaserJet-tonercartridge (ca. 1200 pagina's) W2191A; HP 219A originele gele LaserJet-tonercartridge (ca. 1200 pagina's) W2192A; HP 219A originele magenta LaserJet-tonercartridge (ca. 1200 pagina's) W2193A; HP 219X originele high-capacity zwarte LaserJet-tonercartridge (ca. 3200 pagina's) W2190X; HP 219X originele high-capacity cyaan LaserJet-tonercartridge (ca. 2500 pagina's) W2191X; HP 219X originele high-capacity gele LaserJet-tonercartridge (ca. 2500 pagina's) W2192X; HP 219X originele high-capacity magenta LaserJet-tonercartridge (ca. 2500 pagina's) W2193X |
| HP-segment | Midden- en kleinbedrijf |
Invoer- & uitvoercapaciteit |
| Totaal aantal invoerladen | 2 |
| Totale invoercapaciteit | 250 vel |
| Totale uitvoercapaciteit | 100 vel |
| Maximumaantal invoerladen | 2 |
| Maximum invoercapaciteit | 251 vel |
| Maximale uitvoercapaciteit | 100 vel |
Papier |
| Maximale ISO A-series papierformaat | A4 |
| Maximale printafmetingen | 216 x 356 mm |
| Papierlade mediatypen | Enveloppen,Glanzend papier,Normaal papier,Labels,Dik papier,Gerecycled papier,Postpapier,Zwaar papier,Voorraad kaarten,verbinding-papier,Ruw papier,Transparanten |
| ISO A-series afmetingen (A0...A9) | A4,A3 |
| Non-ISO print papierafmetingen | Letter,Executive,Oficio,Legal,16K |
| JIS B-series maten (B0...B9) | B5,B6 |
| Afmetingen enveloppen | DL,B5,C5,Monarch,10 |
Poorten & interfaces |
| Direct printen | Ja |
| USB-poort | Ja |
Netwerk |
| Wifi | Nee |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100 Mbit/s |
| Bekabelingstechnologie | 10/100Base-T(X) |
| Mobiele printing technologieën | Mopria Print Service,Apple AirPrint |
Prestatie |
| Intern geheugen | 256 |
| Maximaal intern geheugen | 256 MB |
| Type processor | Ja |
| Frequentie van processor | 1200 MHz |
| Geluidsdrukniveau (afdrukken) | 51 dB |
| Geluidsvermogensniveau (afdrukken) | 6.2 dB |
Design |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Kleur van het product | Grijs, Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Beeldscherm | MGD |
| Beeldschermdiagonaal | 2 " |
| Soort bediening | Knoppen |
| Certificering | EN IEC 61000-3-2:2019 +A1:2021; EN 61000-3-3:2021; CISPR 32:2019; CISPR 35:2016; EN 55032:2015+A11:2020+A1:2020; EN 55035:2017+A11:2020; EN 61000-4-12:2017; FCC CFR 47 Part 15B; ICES-003, Issue 6:2019; Other Telecom approvals as required by individual countries |
Technische details |
| Gewicht verpakking | 16900 g |
| Aantal dozen per palletlaag | 7 stuk(s) |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/gb-en/product/details/hp-color-laserjet-pro-3201-3204,-3288-printer-series/model/2102048004?sku=8D7L0A ; https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_7795476_en-US-1.pdf ; https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_7795476_en-US-1.pdf |
Energie |
| Gemiddeld stroomverbruik tijdens printen | 415 W |
| Stroomverbruik (gereed) | 6.1 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0.05 W |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0.272 kWh/week |
Minimale systeemeisen |
| Ondersteunt Windows | Windows 10,Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 12.0 Monterey,Mac OS X 13.0 Ventura |
| Andere ondersteundende systemen | iOS,Linux,Android |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 - 30 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 80 procent |
Duurzaamheid |
| Duurzaamheidscertificaten | Blue Angel,Post-Consumer Recycled Plastic |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
Koolstofvoetafdruk |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 240 |
| Koolstofuitstoot, productie (kg CO2e) | 145 |
| Koolstofuitstoot, logistiek (kg CO2e) | 17 |
| Koolstofuitstoot, einde levensduur (kg CO2e) | 27 |
| Totale koolstofuitstoot, zonder gebruiksfase (kg CO2e) | 48 |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 390 |
| Diepte | 419.12 mm |
| Hoogte | 254.19 mm |
| Gewicht | 13800 g |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 1000 x 204 mm |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 497 mm |
| Diepte verpakking | 331 mm |
| Hoogte verpakking | 510 mm |
Inhoud van de verpakking |
| Cartridge(s) meegeleverd | Ja |
| Capaciteit meegeleverde cartridge (zwart) | 600 pagina's |
| Capaciteit meegeleverde cartridge (kleur) | 500 pagina's |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC |
Brand-specifieke functies |
| HP Auto-Aan/Auto-Uit | Ja |
| HP dynamische veiligheid | Ja |
| 197497973648, 197497973655, 196548369119, 197497973662 | |
| (ABT) 197497973648; (ABY) 197497973655; (B19) 196548369119; (BAZ) 197497973662 |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8443321010 |
| Pallet brutogewicht | 474200 g |
| Lagen per pallet | 4 stuk(s) |
| Producten per pallet | 28 stuk(s) |
Overige specificaties |
| Aanbevolen systeemspecificatie | Microsoft® Windows® 11, 10: 32-bit or 64-bit, 2 GB available hard disk space, Internet connection |
| Eén jaar garantie. Ga voor meer informatie naar https://www.support.hp.com[12]. | |
| Printen | Afdrukken in kleur |
| Aanbevolen relatieve luchtvochtigheid bij gebruik | 30 - 70 procent |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 1045.4 lbs |
| Akoestische emissie (gereed) | 23 dB |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1199,9 x 1000 x 2040,9 " |
| Akoestische druk uitstoot omstanders (standby) | 16 dB |