Optoma H117ST - DLP-projector
portable - 3D - 3800 ANSI lumens - WXGA (1280 x 800) - 16:10 - vaste lens voor korte afstand
Artikelnummer: 4440014
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 5055387664999 |
| Fabrikantcode | E9PX7DR01EZ1 |
| Artikelnummer | 4440014 |
| Merk | OPTOMA |
| Link naar fabrikant |
Projector |
| Projector helderheid | 3800 ANSI lumens |
| Projectietechnologie | DLP |
| Projector native resolution | WXGA (1280x800) |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Ondersteunde beeldverhoudingen | 4:3,16:9 |
| Geschikt voor schermmaten | 905,3 - 7695,7 " |
| Projectie-afstand objectief | 0,4 - 3,4 m |
| Eenvormigheid | 75 procent |
| Frequentiebereik horizontaal | 15 - 91 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 24 - 85 Hz |
| Keystone correctie, verticaal | 40 ° |
Lichtbron |
| Type lichtbron | Lamp |
| Levensduur van de lichtbron | 6000 uur |
| Levensduur van de lichtbron (besparingsmodus) | 10000 uur |
| Lampvermogen | 203 W |
Lenssysteem |
| Vaste focale lengte | 7.51 mm |
| Throw ratio | 0.52:1 |
| Off-set | 112 procent |
Video |
| Volledige HD | Ja |
| 3D | Ja |
| Ondersteunde 3D-formaten | Frame packing,Naast elkaar |
| Ondersteunde video-modi | 1080i,480i,1080p,576i,576p,720p,480p |
Poorten & interfaces |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 2 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 1.4a |
| Composiet video-ingang | 1 |
| DVI-poort | Nee |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Audio-ingang (L, R) | 1 |
| Audio (L,R) out | 1 |
| Soort serieële aansluiting | RS-232 |
| Mobile High-Definition Link ( MHL ) | Nee |
| Ingang stroom | Ja |
Netwerk |
| Smart TV | Nee |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wifi | Nee |
Opslagmedia |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
Kenmerken |
| Geluidsniveau | 26 dB |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| On Screen Display (OSD)-talen | Arabisch,Vereenvoudigd Chinees,Tsjechisch,Duits,Nederlands,Engels,Spaans,Fins,Frans,Grieks,Italiaans,Japans,Portugees,Russisch,Zweeds,Turks,Vietnamees,Deens,Noors,Roemeens,Hongaars,Farsi,AFR |
| Aantal On Screen Display-talen | 25 |
| Land van herkomst | China |
Multimedia |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 1 |
Design |
| Type product | Projector met korte projectieafstand |
| Markt positionering | Thuisbioscoop |
| Kleur van het product | Wit |
| Plaatsing | Desktop |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
Beeldscherm |
| Ingebouwd display | Nee |
Energie |
| Stroombron | AC |
| Stroomverbruik (typisch) | 187 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0.5 W |
| Vermogensverbruik (max) | 225 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
Leveranciersinformatie |
| Goederencode | 8528620000 |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 85 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
Gewicht en omvang |
| Gewicht | 3000 g |
| Breedte | 316 |
| Diepte | 244 mm |
| Hoogte | 108 mm |
| Breedte verpakking | 340 mm |
| Diepte verpakking | 400 mm |
| Hoogte verpakking | 168 mm |
| Gewicht verpakking | 3830 g |
Inhoud van de verpakking |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Afstandsbediening | IR |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Gebruikershandleiding | Ja |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85286200 |