Optoma ZW350e - DLP-projector
laser - 3D - 4000 lumens - WXGA (1280 x 800) - 16:10
Artikelnummer: 5115427
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 5055387666382 |
| Fabrikantcode | E9PD7KK11EZ1 |
| Artikelnummer | 5115427 |
| Merk | OPTOMA |
| Link naar fabrikant |
Projector |
| Projector helderheid | 4000 ANSI lumens |
| Projectietechnologie | DLP |
| Projector native resolution | WXGA (1280x800) |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Ondersteunde beeldverhoudingen | 4:3,16:9 |
| Geschikt voor schermmaten | 508 - 7620 " |
| Projectie-afstand objectief | 1 - 10 m |
| Aantal kleuren | 1.073 biljoen kleuren |
| Eenvormigheid | 75 procent |
| Frequentiebereik horizontaal | 15 - 140 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 24 - 120 Hz |
| Keystone correctie, verticaal | -40 - 40 ° |
Lichtbron |
| Type lichtbron | Laser |
| Levensduur van de lichtbron | 30000 uur |
Lenssysteem |
| Brandpuntbereik | 21.85 - 24 mm |
| Zoom type | Handmatig |
| Zoomverhouding | 1.1:1 |
| Throw ratio | 1.54:1 - 1.72:1 |
| Off-set | 112 procent |
Video |
| Formaat analoog signaal | PAL M,PAL N,NTSC M,SECAM D,SECAM G,SECAM K,SECAM L,SECAM B,PAL I,NTSC J,PAL G,PAL D,PAL H,PAL B,SECAM K1 |
| Volledige HD | Ja |
| 3D | Ja |
| Ondersteunde grafische resoluties | 800 x 600 (SVGA),640 x 480 (VGA),1600 x 1200 (UXGA),1280 x 1024 (SXGA),1280 x 720 (HD 720),1920 x 1080 (HD 1080),1024 x 768 (XGA),1280 x 768 (WXGA) |
Poorten & interfaces |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| HDMI versie | 1.4a |
| Aantal USB 2.0 Type-A-poorten | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Soort serieële aansluiting | RS-232 |
Netwerk |
| Smart TV | Nee |
| Ethernet LAN | Nee |
| Wifi | Nee |
Opslagmedia |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
Kenmerken |
| Geluidsniveau | 34 dB |
| Geluidsniveau (stand-by) | 31 dB |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| On Screen Display (OSD)-talen | Arabisch,Vereenvoudigd Chinees,Traditioneel Chinees,Tsjechisch,Duits,Engels,Spaans,Fins,Frans,Grieks,Indonesisch,Italiaans,Japans,Pools,Portugees,Russisch,Zweeds,Turks,Vietnamees,Deens,Noors,Roemeens,Hongaars,Farsi |
| Aantal On Screen Display-talen | 25 |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
Multimedia |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 15 W |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 1 |
Design |
| Type product | Projector met ultrakorte projectieafstand |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Kleur van het product | Wit |
| Plaatsing | Plafond, Desktop |
| LED-indicatoren | Ja |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
Beeldscherm |
| Ingebouwd display | Nee |
Energie |
| Stroombron | AC |
| Stroomverbruik (in standby) | 0.5 W |
| Vermogensverbruik (max) | 139 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 80 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
Gewicht en omvang |
| Gewicht | 3000 g |
| Breedte | 274 |
| Diepte | 216 mm |
| Hoogte | 114 mm |
| Gewicht verpakking | 4200 g |
Inhoud van de verpakking |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Gebruikershandleiding | Ja |