Poly Sync 10 - Slimme luidsprekertelefoon
met bekabeling - USB-C, USB-A - Zoom-gecertificeerd
Artikelnummer: 6327004
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 5715063303078 |
| Fabrikantcode | 772C3AA |
| Artikelnummer | 6327004 |
| Merk | POLY |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| Soort apparaat | PC |
| Automatisch | Nee |
| Kleur van het product | Zilver |
| Snoerlengte | 0.715 m |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP64 |
| Ondersteunt Windows | Windows 10 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
Microfoon |
| Frequentie microfoon | 100 - 7800 Hz |
Poorten & interfaces |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-connectortype | USB Type-C,USB Type-A |
Certificaten |
| Certificaten van naleving | RoHS |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 182 |
| Diepte | 89 mm |
| Gewicht | 280 g |
| Hoogte | 33 mm |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 199.8 mm |
| Diepte verpakking | 92.9 mm |
| Hoogte verpakking | 40.8 mm |
| Gewicht verpakking | 350 g |
Inhoud van de verpakking |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C,USB Type-A |
| Snelstartgids | Ja |