Poly Voyager Focus 2 - Headset
op oor - Bluetooth - draadloos - actieve geluidsdemping - USB-C via Bluetooth-adapter - zwart - Zoom-gecertificeerd
Artikelnummer: 7488608
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 0198122157235 |
| Fabrikantcode | 9T9J5AA#AC3 |
| Artikelnummer | 7488608 |
| Merk | POLY |
| Link naar fabrikant |
Prestatie |
| Type product | Headset |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Aanbevolen gebruik | Business/Everyday |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bedieningstoetsen | Volume +,Bluetoothkoppeling,ANC control,Dempen,Volume -,Oproep beantwoorden/beëindigen |
| Snoerlengte | 1.5 m |
| Aantal opgeslagen gekoppelde apparaten | 8 |
| Werkt met de Google Assistent | Ja |
| Werkt met Apple Siri | Ja |
| Land van herkomst | Mexico |
Poorten & interfaces |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-profielen | HFP,AVRCP,A2DP,HSP |
| Aansluitbereik | 50 m |
Hoofdtelefoon |
| Positie speakers koptelefoon | Supraaural |
| Diameter van de luidspreker | 32 mm |
Microfoon |
| Microfoontype | Boom |
| Frequentie microfoon | 100 - 6800 Hz |
| Ruisonderdrukking microfoon | Ja |
Accu/Batterij |
| Accu gestuurd | Ja |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Continue audioafspeeltijd (met ANC) | 24 uur |
| Continue audioafspeeltijd (zonder ANC) | 40 uur |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 2 uur |
| Gesprekstijd (ANC uit) | 25 uur |
| Gesprekstijd (ANC aan) | 16 uur |
Minimale systeemeisen |
| Ondersteunt Windows | Windows 10,Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | iOS,Android |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 155 |
| Diepte | 66 mm |
| Hoogte | 183 mm |
| Gewicht | 175 g |
Verpakking |
| Gewicht verpakking | 382 g |
Inhoud van de verpakking |
| Oplaadhouder | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Snelstartgids | Ja |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Opbergetui | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-A,USB Type-C |
Energie |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |