Da-Lite Dry Erase Panoramic - Projectiescherm
monteerbaar aan muur - 108" (274 cm) - 16:9 - Magnetic - zilver
Artikelnummer: 934384
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 8700106308445 |
| Fabrikantcode | 10630844 |
| Artikelnummer | 934384 |
| Merk | LEGRAND |
| Link naar fabrikant |
Prestatie |
| Diagonaal | 108 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Zichtbare schermhoogte (h) | 1350 mm |
| Zichtbare schermbreedte (b) | 3660 |
| Diagonaal | 274 cm |
| Type aandrijving | Handmatig |
| Op afstand bedienbaar | Nee |
| Schermgain | 2,5 |
| Kijkhoek | 50 |
Design |
| Montagewijze | Muur |
| Frame type | Vast frame |
| Kleur van het product | Wit,Aluminium |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 3680 |
| Hoogte | 1370 mm |
| Gewicht | 51000 g |
Inhoud van de verpakking |
| Afstandsbediening inbegrepen | Nee |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 90106000 |