Projecta HomeScreen Deluxe HD HDTV Format - Projectiescherm
monteerbaar aan muur - 226" (574 cm) - 16:9 - HD Progressive 0.9 - RAL 7021, zwart-grijs
Artikelnummer: 921098
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 8700106004576 |
| Fabrikantcode | 10600457 |
| Artikelnummer | 921098 |
| Merk | LEGRAND |
| Link naar fabrikant |
Prestatie |
| Diagonaal | 226 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Zichtbare schermhoogte (h) | 2810 mm |
| Zichtbare schermbreedte (b) | 5000 |
| Diagonaal | 574 cm |
| Totale grootte van het scherm (hoogte x breedte) | 297 x 516 cm |
| Schermoppervlak | HD Progressive 0.9 |
| Formaat | HDTV |
| Schermgain | 0,9 |
| Kijkhoek | 170 |
Design |
| Montagewijze | Muur |
| Frame type | Vast frame |
| Materiaal | Fluweel, Vinyl |
Gewicht en omvang |
| Gewicht | 40000 g |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 90106000 |