Projecta HomeScreen Deluxe HD HDTV Format - Projectiescherm
monteerbaar aan muur - 108.3" (275 cm) - 16:9 - HD Progressive 1.3 - RAL 7021, zwart-grijs
Artikelnummer: 923347
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 8700106005450 |
| Fabrikantcode | 10600545 |
| Artikelnummer | 923347 |
| Merk | LEGRAND |
| Link naar fabrikant |
Prestatie |
| Diagonaal | 108 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Zichtbare schermhoogte (h) | 1350 mm |
| Zichtbare schermbreedte (b) | 2400 |
| Diagonaal | 269 cm |
| Totale grootte van het scherm (hoogte x breedte) | 151 x 256 cm |
| Schermoppervlak | HD Progressive 1.3 |
| Formaat | HDTV |
| Schermgain | 1,3 |
| Kijkhoek | 150 |
Design |
| Montagewijze | Muur |
| Frame type | Vast frame |
| Materiaal | Fluweel, Vinyl |
Gewicht en omvang |
| Gewicht | 11000 g |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 90106000 |