Projecta HomeScreen Deluxe HD HDTV Format - Projectiescherm
monteerbaar aan muur - 184" (467 cm) - 16:9 - HD Progressive 0.9 - RAL 7021, zwart-grijs
Artikelnummer: 924262
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 8700106004552 |
| Fabrikantcode | 10600455 |
| Artikelnummer | 924262 |
| Merk | LEGRAND |
| Link naar fabrikant |
Prestatie |
| Diagonaal | 184 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Zichtbare schermhoogte (h) | 2250 mm |
| Zichtbare schermbreedte (b) | 4000 |
| Diagonaal | 467 cm |
| Totale grootte van het scherm (hoogte x breedte) | 241 x 416 cm |
| Schermoppervlak | HD Progressive 0.9 |
| Formaat | HDTV |
| Schermgain | 0,9 |
| Kijkhoek | 170 |
Design |
| Montagewijze | Muur |
| Frame type | Vast frame |
| Materiaal | Fluweel, Vinyl |
Gewicht en omvang |
| Gewicht | 32000 g |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 90106000 |