Projecta HomeScreen Deluxe HDTV Format - Projectiescherm
monteerbaar aan muur - achter - 126" (320 cm) - 16:9 - HD Progressive 0.9 - RAL 7021, zwart-grijs
Artikelnummer: 920799
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 8700106004231 |
| Fabrikantcode | 10600423 |
| Artikelnummer | 920799 |
| Merk | PROJECTA |
| Link naar fabrikant |
Prestatie |
| Diagonaal | 126 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Zichtbare schermhoogte (h) | 1570 mm |
| Zichtbare schermbreedte (b) | 2800 |
| Diagonaal | 320 cm |
| Totale grootte van het scherm (hoogte x breedte) | 173 x 296 cm |
| Schermoppervlak | HD Progressive 0.9 |
| Formaat | HDTV |
| Schermgain | 0,9 |
| Kijkhoek | 170 |
Design |
| Montagewijze | Muur |
| Frame type | Vast frame |
| Materiaal | Fluweel, Vinyl |
Gewicht en omvang |
| Gewicht | 12000 g |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 90106000 |