Projecta Tensioned Descender Large Electrol HD Wide Format - Projectiescherm
in het plafond te monteren - gemotoriseerd - 230 V - 181" (460 cm) - 16:10 - HD Progressive 1.3 - RAL 9016, verkeerwit
Artikelnummer: 921870
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 8700101040807 |
| Fabrikantcode | 10104080 |
| Artikelnummer | 921870 |
| Merk | LEGRAND |
| Link naar fabrikant |
Prestatie |
| Diagonaal | 181 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Zichtbare schermhoogte (h) | 2440 mm |
| Zichtbare schermbreedte (b) | 3900 |
| Diagonaal | 460 cm |
| Totale grootte van het scherm (hoogte x breedte) | 254 x 400 cm |
| Type aandrijving | Handmatig |
| Schermoppervlak | HD Progressive 1.3 |
| Formaat | Groothoek |
| Schermgain | 1,3 |
| Kijkhoek | 150 |
Design |
| Black drop | 300 mm |
Gewicht en omvang |
| Gewicht | 89000 g |
Inhoud van de verpakking |
| Afstandsbediening inbegrepen | Nee |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 90106000 |