QNAP TS-133 - NAS-server
SATA 6Gbs - RAM 2 GB - Gigabit Ethernet - wit
Artikelnummer: 4679943
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Voer uw eigen persoonlijke cloudopslag uit en maak gebruik van eenvoudige toegang tot bestanden, delen en synchroniseren met de TS-133. De TS-133 is ontworpen om de samenwerking te verbeteren en de productiviteit van extern werk te verhogen, en hij biedt ook uitgebreide multimediatoepassingen en een compleet home entertainment-portal.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4711103080603 |
| Fabrikantcode | TS-133 |
| Artikelnummer | 4679943 |
| Merk | QNAP |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Opslagmedia |
| Opslagdrives geïnstalleerd | Nee |
| Totale geïnstalleerde opslagcapaciteit | 0 TB |
| Aantal storage drives ondersteund | 1 |
| Geïnstalleerde opslag-drive | Nee |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | SATA II, SATA III |
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | 2.5,3.5 " |
| RAID support | Nee |
| Hot-swap drive bays | Nee |
| Ondersteunde bestandsystemen | ext3,ext4,FAT32,NTFS,exFAT,HFS+ |
Processor |
| Processorfabrikant | ARM |
| Processormodel | Cortex-A55 |
| Frequentie van processor | 1.8 GHz |
| Aantal processorkernen | 4 |
| Aantal processorkernen | 4 |
Geheugen |
| Intern geheugen | 2 GB |
| Intern geheugentype | DDR4 |
| Ondersteund maximum RAM | 4 GB |
| Flash memory | 4000 MB |
Netwerk |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 |
| DHCP server | Ja |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| iSCSI support | Ja |
| Wake-on-LAN | Ja |
| Dynamic DNS (DDNS) | Ja |
Poorten & interfaces |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| USB-poort | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
Design |
| Type behuizing | Tower |
| Type koeling | Actief |
| Kleur van het product | Wit |
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Ventilator diameter | 50 mm |
| LED-indicatoren | LAN,HDD,Systeem,Status |
Prestatie |
| Soort | NAS |
| Apparaatklasse | Home & Home Office |
| Backup-functie | Ja |
| Back-up-eigenschappen | Cloud,iSCSI LUN,USB-stick |
| Waarschuwingssignaal | Ja |
| Ondersteunt meerdere talen | Ja |
| Snap shot | Ja |
| Beheerprotocollen | SNMP V2/V3 |
| Systeemlog | Ja |
| Universal Plug and Play ( UPnP ) | Ja |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Reset button | Ja |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | TLS,FIPS 140-2,256-bit AES,HTTPS,SSL/TLS |
| Hot-spare | Ja |
| Ingebouwde ftp-server | Ja |
| S.M.A.R.T. support | Ja |
| Gedeelde map | CIFS/SMB |
| Ondersteunde browser | Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Google Chrome, Apple Safari |
Software |
| Inclusief besturingssysteem | QNAP Turbo System |
| Operating systeem versie | 5,0,0 |
| Ondersteunt Windows | Windows 10,Windows 7,Windows 8 |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.14 Mojave,Mac OS X 10.15 Catalina,Mac OS X 10.13 High Sierra,Mac OS X 10.11 El Capitan,Mac OS X 10.12 Sierra,Mac OS X 10.10 Yosemite |
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2012,Windows Server 2019,Windows Server 2008 R2,Windows Server 2012 R2,Windows Server 2016 |
| Andere ondersteundende systemen | Ja |
Energie |
| Vermogenstoevoer locatie | Extern |
| Capaciteit voedingsunit (PSU) | 36 W |
| Aantal voedingen | 1 |
| Slaapstand | 2.74 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Fan voltage | 12 V |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 66.04 |
| Diepte | 157.48 mm |
| Gewicht verpakking | 1270 g |
Technische details |
| Gewicht | 608 g |
| Hoogte | 187.45 mm |
| Stroomverbruik (typisch) | 7.32 W |
Inhoud van de verpakking |
| Externe adapter | Ja |
| Meegeleverde kabels | LAN (RJ-45),AC |
| Aantal stroomkabel | 1 |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 70 °C |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84714100 |