Samsung Galaxy Tab S11 - 11 inch
512GB - 5G - Wi-Fi - Grijs
Artikelnummer: 9508484
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 8806097706953 |
| Fabrikantcode | SM-X736BZATEUB |
| Artikelnummer | 9508484 |
| Merk | SAMSUNG |
| Link naar fabrikant |
Beeldscherm |
| Beeldschermdiagonaal | 11 " |
| Soort paneel | AMOLED |
| Resolutie | 2560 x 1600 Pixels |
| Marketingnaam beeldschermtechnologie | Dynamic AMOLED 2X |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16 miljoen kleuren |
Processor |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3.73 GHz |
Geheugen |
| Intern geheugen | 12 GB |
Opslagmedia |
| Interne opslagcapaciteit | 512 GB |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 2000 GB |
| Opslagmedia | Flash |
Camera |
| Type camera achterzijde | Enkele camera |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) | 13 MP |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| Maximale videoresolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Video capturing speed | 30 fps |
| Camera voorzijde | Ja |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 12 MP |
Netwerk |
| Mobiele netwerkverbinding | Ja |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| 5G-standaard | Sub6 TDD,Sub6 FDD,Sub6 SDL |
| 4G standaard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| 3G standaarden | UMTS |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,Wi-Fi 6E (802.11ax),Wi-Fi 6 (802.11ax),802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Duale SIM support | Ja |
| SIM card type | NanoSIM + eSIM |
Poorten & interfaces |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
Design |
| Vormfactor | Slate |
| Kleur van het product | Grijs |
| Soort apparaat | Tablet PC |
Prestatie |
| GLONASS | Ja |
| Assisted GPS (A-GPS) | Ja |
| BeiDou | Ja |
| Galileo | Ja |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ja |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Hall-sensor | Ja |
Beveiliging |
| Vingerafdruklezer | Ja |
Software |
| Platform | Android |
Accu/Batterij |
| Inclusief batterij | Ja |
| Capaciteit van de accu/batterij | 8400 mAh |
| Continue video-afspeeltijd | 18 uur |
Energie |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 45 W |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 20 W |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
Duurzaamheid |
| Energie-efficiëntieklasse | G |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Batterijduur per cyclus | 5691 min |
| Batterijduur in cycli | 1200 |
| Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasse | E |
| Repareerbaarheidsklasse | C |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP68 |
Mediaformaten |
| Ondersteund audioformaat | 3GA,AAC,AMR,AWB,FLAC,IMY,M4A,Midden,MIDI,MP3,MXMF,OGA,OGG,OTA,RTTTL,RTX,WAV,XMF |
| Ondersteunde videoformaten | 3G2,M4V,WEBM,MP4,FLV,MKV,AVI,3GP |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 253.8 |
| Diepte | 5.5 mm |
| Hoogte | 165.3 mm |
| Gewicht | 469 g |
Inhoud van de verpakking |
| Styluspen | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |