StarTech.com Gigabit Fiber to RJ45 Ethernet Media Converter, Micro Mini - Glasvezel mediaconverter
1GbE - 1000Base-T, 1000Base-LX - RJ-45 LC enkele modusLC multimodus - maximaal 10 km - 1310 nm - TAA Compliant
Artikelnummer: 8731540
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 0065030909815 |
| Fabrikantcode | D01ML55U-FIBER-MEDIA |
| Artikelnummer | 8731540 |
| Merk | STARTECH |
| Link naar fabrikant |
Netwerk |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 1000 Mbit/s |
| Converter input interface | 1000Base-T |
| Converter output interface | 1000Base-LX |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3ab,IEEE 802.3z |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet,Fast Ethernet |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| Auto-negotiation | Ja |
| Duplex systeem | Volledig |
| Chipset | Marvell - 88E1512 |
Prestatie |
| Maximaal bereik | 1000 m |
| Golflengte | 1310 nm |
| Draad modus structuur | Single-mode,Multimode |
Kenmerken |
| Intern | Nee |
| LED-indicatoren | Activiteit,Link,Stroom |
| Materiaal behuizing | Kunststof,Metaal |
| Kleur van het product | Zwart |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP20 |
Poorten & interfaces |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Fibre channel-poorten | 1 |
| Vezel-optische connector | LC |
Energie |
| Vermogensverbruik (max) | 2.5 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 82 |
| Diepte | 20 mm |
| Hoogte | 18 mm |
| Gewicht | 49 g |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 85 procent |
Inhoud van de verpakking |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 136 mm |
| Diepte verpakking | 80 mm |
| Hoogte verpakking | 32 mm |
| Gewicht verpakking | 80 g |
Certificaten |
| Certificaten van naleving | Amerikaanse Federale wet inzake handelsovereenkomsten (TAA) |
Logistieke gegevens |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 340 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 290 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 126 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 24 stuk(s) |