StarTech.com Industrial Glasvezel naar Ethernet Media Converter - 1Gbps SFP naar RJ45 CAT6 Netwerk
Gigabit Single ModeMulti Mode Fiber naar Koper - 12-56V DC - IP-30 -40 tot +75C (IMC1GSFP) - Glasvezel mediaconverter - 1GbE - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-45 SFP (mini-GBIC)
Artikelnummer: 4392087
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 0065030889612 |
| Fabrikantcode | IMC1GSFP |
| Artikelnummer | 4392087 |
| Merk | STARTECH |
| Link naar fabrikant |
Netwerk |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 1000 Mbit/s |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3,IEEE 802.3x |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Jumbo frames | 9000 |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| Duplex systeem | Volledig |
| Ondersteundende kabel types | Cat6 |
Prestatie |
| Draad modus structuur | Single-mode,Multimode |
| Mean time between failures (MTBF) | 569265 uur |
Kenmerken |
| Intern | Nee |
| DIN rail bevestiging | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Kleur van het product | Zwart |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP30 |
Poorten & interfaces |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Fibre channel-poorten | 1 |
| Vezel-optische connector | SFP |
Energie |
| Ingangsspanning | 12 - 56 V |
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
| Type stekker | Type N |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 81.5 |
| Diepte | 104 mm |
| Hoogte | 32 mm |
| Gewicht | 144 g |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -40 - 75 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
Inhoud van de verpakking |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 211 mm |
| Diepte verpakking | 162 mm |
| Hoogte verpakking | 64 mm |
| Gewicht verpakking | 386 g |
Certificaten |
| Certificaten van naleving | CE,RoHS |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 355 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 345 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 225 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |