StarTech.com PCI Express (PCIe) gigabit Ethernet Multimode SC glasvezel netwerkkaart adapter NIC - 550 m
Netwerkadapter - PCIe - 1000Base-FX
Artikelnummer: 730440
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 65030857703 |
| Fabrikantcode | PEX1000MMSC2 |
| Artikelnummer | 730440 |
| Merk | STARTECH |
| Link naar fabrikant |
Poorten & interfaces |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Hostinterface | PCI Express |
| Interface | Ethernet / Fiber |
| Vezel-optische connector | SC |
Netwerk |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 2000 Mbit/s |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1Q,IEEE 802.3z,IEEE 802.3x,IEEE 802.1p |
| Fiber ethernet cabling technologie | 1000BASE‑SX |
| Wake-on-LAN | Ja |
| Full duplex | Ja |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Maximale afstand | 550 m |
| LAN controller | Realtek RTL8168E |
Design |
| Intern | Ja |
| Component voor | PC |
| Chipset | RTL8168E |
| LED-indicatoren | Activiteit,Link |
Minimale systeemeisen |
| Ondersteunt Windows | Windows 10,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Education x64,Windows 10 Home x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 10 Education,Windows 10 x64,Windows 7,Windows 8.1,Windows Vista,Windows 8,Windows XP,Windows 8.1 x64,Windows 8.1 Pro,Windows 8.1 Pro x64,Windows 8.1 Enterprise x64,Windows 8.1 Enterprise,Windows 8 Pro,Windows 7 Home Premium x64,Windows 8 Pro x64,Windows 7 Ultimate,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic x64,Windows 8 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Windows 7 Starter x64,Windows 7 Professional,Windows 7 Starter,Windows 8 x64,Windows Vista Business,Windows Vista Home Basic x64,Windows Vista Home Premium x64,Windows XP Professional x64,Windows Vista Ultimate,Windows XP Professional,Windows XP Home,Windows Vista Enterprise,Windows Vista Home Premium,Windows Vista Ultimate x64,Windows Vista Business x64,Windows Vista Enterprise x64,Windows Vista Home Basic,Windows XP Home x64,Windows 8 Enterprise,Windows 7 Ultimate x64,Windows 7 Home Premium,Windows 7 Professional x64,Windows Vista x64 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.9 Mavericks,Mac OS X 10.8 Mountain Lion,Mac OS X 10.7 Lion,Mac OS X 10.5 Leopard,Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2012,Windows Server 2008 R2,Windows Server 2003,Windows Server 2012 R2,Windows Server 2016 |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 118 |
| Diepte | 120 mm |
| Hoogte | 18 mm |
| Gewicht | 66 g |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 171 mm |
| Diepte verpakking | 218 mm |
| Hoogte verpakking | 49 mm |
| Gewicht verpakking | 208 g |
Inhoud van de verpakking |
| Gebruikershandleiding | Ja |
Technische details |
| Certificaten van naleving | RoHS |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
Overige specificaties |
| Buffergrootte | 48 |
| Netvoeding | 3.2 W |