StarTech.com USB-C Conference Speaker Mini Dock, Portable Boardroom Speaker and Multiport Adapter, USB-C to VGA or 4K 60Hz HDMI, 2x USB-A (5Gbps) Hub, MicSpeaker - TeamsZoomSoftphone Speakerphone (DKTBRSPMPD)
Minidock - USB-C Thunderbolt 3 Thunderbolt 4 - HDMI, VGA
Artikelnummer: 6301253
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 0065030882149 |
| Fabrikantcode | DKTBRSPMPD |
| Artikelnummer | 6301253 |
| Merk | STARTECH |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| Kleur van het product | Grijs |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Ondersteunt Windows | Windows 10,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 IOT Core,Windows 10 Education x64,Windows 10 Home x64,Windows 10 IoT Enterprise,Windows 11 x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 10 Education,Windows 10 x64,Windows 7,Windows 8.1,Windows 8,Windows 8.1 x64,Windows 8.1 Pro,Windows 8.1 Pro x64,Windows 8.1 Enterprise x64,Windows 8.1 Enterprise,Windows 8 Pro,Windows 7 Home Premium x64,Windows 8 Pro x64,Windows 7 Ultimate,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic x64,Windows 8 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Windows 7 Starter x64,Windows 7 Professional,Windows 7 Starter,Windows 8 x64,Windows 7 x64,Windows 8 Enterprise,Windows 7 Ultimate x64,Windows 7 Home Premium,Windows 7 Professional x64,Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 12.0 Monterey,Mac OS X 13.0 Ventura,Mac OS X 10.15 Catalina,Mac OS X 11.0 Big Sur |
Microfoon |
| Aantal microfoons | 2 |
| Microphone direction type | Omnidirectioneel |
| Frequentie microfoon | 100 - 10000 Hz |
Poorten & interfaces |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 65 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
Certificaten |
| Certificaten van naleving | CE,RoHS |
Duurzaamheid |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 130 |
| Diepte | 130 mm |
| Gewicht | 600 g |
| Hoogte | 36 mm |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 200 mm |
| Diepte verpakking | 200 mm |
| Hoogte verpakking | 45 mm |
| Gewicht verpakking | 500 g |
Inhoud van de verpakking |
| Snelstartgids | Ja |
Logistieke gegevens |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 410 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 440 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 145 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 12 stuk(s) |