SUPERMICRO X10SLQ - Moederbord
micro ATX - LGA1150-sokkel - Q87 chipset - USB 3.0 - 2 x Gigabit LAN - interne afbeeldingen (CPU vereist) - HD Audio (8-kanaals)
Artikelnummer: 629981
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 0672042134854 |
| Fabrikantcode | MBD-X10SLQ-O |
| Artikelnummer | 629981 |
| Merk | SUPERMICRO |
| Link naar fabrikant |
Processor |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor socket | LGA 1150 (Socket H3) |
Geheugen |
| Ondersteunde geheugen types | DDR3-SDRAM |
| Geheugen voltage | 1.35,1.5 V |
| ECC-compatibiliteit | Niet-ECC |
| Supported memory clock speeds | 1600 MHz |
Opslag-controllers |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | SATA III |
| Soorten RAID | 0,1,10,5 |
Interne aansluitingen |
| COM aansluitingen | 1 |
Aansluitingen achterzijde |
| Aantal USB 2.0-poorten | 8 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| PS/2 poort(en) | 1 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| DVI-D poorten | 1 |
Netwerk |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wifi | Nee |
Kenmerken |
| Component voor | Server |
| Moederbord form factor | ATX |
Uitbreidingsmodules |
| PCI Express x1 (Gen 2.x) slots | 1 |
| PCI Express x4 (Gen 2.x) slots | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) slots | 1 |
BIOS |
| BIOS type | UEFI |
| Grootte BIOS-geheugen | 128 Mbit |
Processor speciale functies |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 244 |
| Diepte | 244 mm |
Overige specificaties |
| Ondersteunend DIMM module capaciteiten | 8GB,4GB,1GB,2GB |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Aantal DIMM sloten | 4 |