SUPERMICRO X9DRi-LN4F+ - Moederbord
verbeterde uitgebreide ATX - LGA2011 Socket - 2 Ondersteund CPU's - C602 - 4 x Gigabit LAN - interne afbeeldingen
Artikelnummer: 538723
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 0672042094240 |
| Fabrikantcode | MBD-X9DRI-LN4F+-O |
| Artikelnummer | 538723 |
| Merk | SUPERMICRO |
| Link naar fabrikant |
Processor |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor socket | LGA 2011 (Socket R) |
| Intel® Xeon series | E5-2600 |
| Supported QPI | 8 GT/s |
| Processor thermaal vermogen (max) | 135 W |
Geheugen |
| Ondersteunde geheugen types | DDR3-SDRAM |
| Geheugen voltage | 1.35,1.5 V |
| ECC-compatibiliteit | ECC & Niet-ECC |
| Supported memory clock speeds | 800,1066,1333,1600 MHz |
| Maximum intern geheugen | 768 GB |
| Maximum UDIMM geheugen | 768 GB |
Opslag-controllers |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | SATA II, SATA III |
| Soorten RAID | 0,1,10,5 |
Grafisch |
| On-board graphics adapter geheugen | 16 MB |
| On-board graphics adapter model | Matrox G200eW |
Interne aansluitingen |
| USB 2.0 aansluitingen | 5 |
| Aantal SATA III connectors | 2 |
| Aantal SATA II connectors | 8 |
| Aansluiting voor ventilator van voeding | Ja |
| Serial port headers | 1 |
| TPM connector | Ja |
Aansluitingen achterzijde |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
| IPMI LAN (RJ-45) port | Ja |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Seriële poort(en) | 1 |
Netwerk |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| LAN controller | Intel® I350,Realtek RTL8201N |
| Wifi | Nee |
Kenmerken |
| Component voor | Server |
| Moederbord form factor | Verlengd ATX |
| Chipset moederbord | Intel® C602 |
Uitbreidingsmodules |
| PCI Express x4 slots | 1 |
| PCI Express x8 slots | 1 |
| PCI Express x16 slots | 4 |
| PCI Express slots versie | 3.0 |
BIOS |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Grootte BIOS-geheugen | 16 Mbit |
| ACPI version | 4.0 |
Processor speciale functies |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 1.2 |
| Intelligent Platform Management Interface (IPMI) support | Ja |
Eisen aan de omgeving |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
Technische details |
| Certificaten van naleving | RoHS |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 347 |
| Diepte | 330 mm |
Inhoud van de verpakking |
| Meegeleverde kabels | SATA |
| Meegeleverde software | SuperDoctor III Watch Dog NMI IPMI 1.5 / 2.0 |
Overige specificaties |
| Ondersteunend DIMM module capaciteiten | 8GB,16GB,32GB,4GB,1GB,2GB |
| Ondersteunende RDIMM klok snelheden | 800,1066,1333,1600 MHz |
| Maximum UDIMM geheugen | 128 GB |
| Ondersteunende RDIMM klok snelheden | 800,1066,1333,1600 MHz |
| CPU configuratie (max) | 2 |
| Aantal ondersteunde processoren | 2 |
| PCI Express sleufhoeveelheid | 6 |
| Aantal DIMM sloten | 24 |